Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-10-2019 15:37

TÜKODER'in yeni başkanı belli oldu

Tüketici Koruma Derneği (TükoDer)Atakum Şubesinin 2.Genel Kurul toplantısı 05.10.2019 Cumartesi günü Saat 14.00' de Dernek binasında geŕçekleştirildi.

TÜKODER'in yeni başkanı belli oldu

Genel Kurul toplantısında Divan Heyeti ise Başkan Turhan Aķşen Divan katipliklerine Erdoğan Vanlı ve Selim Kuruahmet' den  teşekkül etti.Ardından Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Şehitlerimizle edebiyet intikal eden dernek üyelerimiz için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal marşı söylendi.
Tükoder Atakum Şubesinin faaliyet raporu Denetim raporu tahmini mali bütçe raporu okunarak ibra edildi.
Temenni ve dilekler de konudan bir önceki ve kurucu başkan Haluk Karasu Yeni yönetime ve başkan olarak bayrağı devir ettiğim Fatma Kuruahmet ve ekibinin başarılı olacağına sonsuz inancım ve desteğim vardır.Bende her zaman hizmetlerinde olucam.Atakumda çok başarılı günler hizmet ve çalışmalarınızın projelerin altına bu ekibin imza atacağına inanıyorum dedi.


Tek Yönetim Kurulu listesi ile seçime girildi.
Yönetim Kurulu Asıl üyeleri Fatma Kuruahmet başkanlığında Av.Merve Gözde Şahin  ,Erdoğan Vanlı,Turhan Aķşen,Haydar Kilis,Mehmet Yaşar ve Hava Karabulut'tan oluşurken Denetim kurulu asıl üyeliklerine Tuğçe Ercan,Gülcihan Şencan ve Hüseyin Bilgin seçildiler.
Genel Merkez Delegeliklerine ise Fatma Kuruahmet,Av.Merve Gözde Şahin,Turhan Aķşen ve Haydar Kilis seçildiler.