Spor
Giriş Tarihi : 10-09-2020 16:11   Güncelleme : 10-09-2020 16:11

Türkiye bu formayı konuşuyor...

Forma satışları hakkında konuşan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ise, "Samsunspor tarihinde beklenmedik bir durum. Talebi karşılayamıyoruz. Gelen hemen bitiyor. 50 bin yeni forma siparişi verdik. İki hafta sonra formalar online olarak ve Store55'lerde olacak. Biz ön sipariş alıyoruz. Formalarda büyütüldü. Beden problemi kalmadı" dedi.

Türkiye bu formayı konuşuyor...

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, "Gelecekte birgün Samsun'da 7'den 70'e herkesin Kırmızı-Beyaz formalarını giyerek kendi şehrinin tek Süper Lig takımı olan Samsunspor'u benden daha fazla maddi ve manevi destekleyeceğine inanıyorum. Takımına sahip çık ve ürünlerimizi ve kombinelerinizi alarak destekleyin lütfen" diye konuştu. Yılport Samsunspor'un yeni sezon Atatürklü forması ilk etapta 2 bin 500 adet üretildi ve hızlı bir şekilde tükenmişti. Bunun üzerine Kırmızı-Beyazlı yönetim formanın seri şekilde üretilmesi ve en yakın zamanda Store 55 raflarında, online satışta yer alması için düğmeye bastı. 

50 BİN SİPARİŞ VERİLDİ

Kırmızı-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Tüm futbolseverler tarafından çok beğenilen ve ilgi gören Atatürk’lü forma 21 Eylül haftasında tekrar stoklarda. Şu an sadece Store55.com.tr web adresi üzerinde ön satışta olan formalarınızın siparişini hemen verebilirsiniz" ifadeleri kullanıldı. Forma satışları hakkında konuşan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ise, "Samsunspor tarihinde beklenmedik bir durum. Talebi karşılayamıyoruz. Gelen hemen bitiyor. 50 bin yeni forma siparişi verdik. İki hafta sonra formalar online olarak ve Store55'lerde olacak. Biz ön sipariş alıyoruz. Formalarda bedenler 2'şer cm büyütüldü. Beden problemi kalmadı" dedi.