Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-10-2020 18:55   Güncelleme : 07-10-2020 18:55

Üçüz çocuklarının doğum gününde hayatını kaybetti

Kavak Belediyesi'nde Güven Göleti Tesisleri Müdürü olarak çalışan Kamuran Keskinoğlu, korona virüsüyle süren yaşam mücadelesini kaybetti. Çocuklarının doğum gününde vefat eden Keskinoğlu'nun Kurban Bayramı'nda yaptığı son paylaşım ise sevenlerini üzdü

Üçüz çocuklarının doğum gününde hayatını kaybetti

Kavak Belediyesi'nde Güven Göleti Tesisleri Müdürü olarak çalışan Kamuran Keskinoğlu (43), Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile birlikte korona virüse yakalandı. Evinde izolasyona tabi tutulurken durumu ağırlaşan Keskinoğlu, Samsun Gazi Devlet Hastanesi'nde yoğun bakım servisine kaldırıldı.

YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ
Yaklaşık 2 haftalık tedavi sürecinde korona virüsü yenen ancak akciğerlerinde oluşan yüksek tahribat nedeniyle yaşama tutunamayan evli ve 3 çocuk babası Kamuran Keskinoğlu, üçüz çocuklarının doğum günü olan 6 Ekim'de hayatını kaybetti.

ÖLÜMÜ HÜZNE BOĞDU
Genç yaşta hayatını kaybeden Kamuran Keskinoğlu'nun ölümü Kavak Belediyesi başta olmak üzere, yakınları, sevenlerini ve dostlarını hüzne boğdu. Keskinoğlu, Kavak'ın Akbelen Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Korona virüsü yenen ancak akciğerlerinde oluşan tahribat yüzünden yaklaşık 2 hafta yaşam mücadelesi veren Kamuran Keskinoğlu, üçüz çocuklarının doğum günü olan 6 Ekim'de hayatını kaybetti.

SON PAYLAŞIMI YÜREKLERİ BURKTU

Hayata gözlerini yuman Kamuran Keskinoğlu'nun, Kavak İlçesi Akbelen Mahallesi'nde bulunan aile kabristanlığındaki son fotoğrafı yürekleri burktu. Kurban Bayramı'nda aile mezarlığını ziyaret eden Keskinoğlu, paylaşımında "Son karargahım, son mekanım. Burada olmak ayrı bir huzur veriyor. Arefemiz ve Kurban Bayramımız, ülkemize ve tüm İslam alemine mübarek olsun" şeklinde ifadelere yer verdi.