Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-02-2021 18:17   Güncelleme : 07-02-2021 18:17

"Ülkemizin üzerinde karabulutlar estirmek isteyenler başaramayacak"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Aziz milletimiz kazanımlarına gözünü dikenlere bugüne kadar fırsat vermemiştir, bundan sonra da fırsat vermeyecektir." dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın çalışmaları kapsamında Çorum ve Amasya'da bir dizi programlarlar gerçekleştirdi. Çorum'da belediye başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve ilçe belediye başkanlarının katılımıyla toplantı yapıldı. Belediye ve parti çalışmalarının değerlendirildiği toplantı sonrasında Amasya'ya giden Milletvekili Yılmaz, burada AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, il başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ile ilçe belediye başkanları ve il yönetimiyle bir araya geldi.

Açıklamalarda bulunan Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel yönetim başkanlığının çalışmaları kapsamında halka en iyi hizmet hedefiyle Çorum ve Amasya'da verimli çalışmalar yaptıklarını söyledi.

"BELEDİYELERİMİZİN BAŞARISI DEVAM EDİYOR"

"Belediyelerimizin başarısı, halkımızın büyük desteğiyle daha ileri taşınacak" diyen Yılmaz, "Belediyelerimiz ve teşkilatlarımızla sürekli bir koordine halindeyiz. AK belediyecilik kavramı hizmet odaklıdır ve şehirlerimizin gelişimine, kalkınmasına, ihtiyaçların giderilmesine yöneliktir. Belediye başkanlarımızın büyük çabalarının neticeleri alınıyor, şehirlerimiz hizmet, gönül belediyeciğiyle taçlanıyor. Eksikliklerimiz var ise giderilmesi noktasında da büyük bir çaba harcıyoruz. Halkımız yanımızda olduğu sürece daha çok şeyleri başaracağız. " diye konuştu.

"HÜSRANA UĞRAYACAKLAR"

Ülkenin üzerinde sürekli karabulutların dolaşması için çaba harcayan bir kesim olduğuna dikkat çeken Yılmaz, açıklamalarını şöyle sürdürdü;

"Ne yaparlarsa yapsınlar Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin büyük hedeflerine kavuşması için çalışacağız. Halkımızın büyük desteği ve hükümetimizin kararlı duruşuyla bunu başaracağız. Milletimiz kazanımlarına gözünü dikenlere bugüne kadar fırsat vermemiştir, inşallah bundan sonra da fırsat vermeyecektir. Ülkemizin huzurunu kaçırarak bir şeyler elde etmek isteyenler yine hüsrana uğrayacaktır. Allah’ın izniyle büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasının önünde duramayacaklar. Ne sorunlar varsa, yine halkımızla birlikte aşacağız. Güzel günlerin ülkemizi beklediğine hepimiz inanıyoruz."

Yılmaz, çeşitli ziyaretlerin ardından programını tamamladı.