21 AĞUSTOS 2019 Çarşamba 19:11
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 13-02-2019 19:11   Güncelleme : 13-02-2019 19:11

Uncu hakkında yapılan haberlere ateş püskürdü: 'Uydurma, kasıtlı ve mesnetsiz'

MHP Bafra İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Uncu, "Partim ve Cumhur İttifakı ruhuna zarar verdiğim iddiası ile ilgili hakkımda yapılan kasıtlı ve mesnetsiz haberler tamamı ile uydurma ve düzmecedir" dedi.

Uncu hakkında yapılan haberlere ateş püskürdü: 'Uydurma, kasıtlı ve mesnetsiz'

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Uncu, kendisi hakkında çıkan haberler hakkında açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamada hakkında çıkan haberlerin kasıtlı ve mesnetsiz ve uydurma olduğunu söyleyen Uncu: “12 Şubat 2019 Salı günü bazı haber sitelerinde şahsım ve bağlı bulunduğum Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Yardımcılığı kimliğimi ön plana çıkartarak Partim ve Cumhur İttifakı ruhuna zarar verdiğim iddiası ile ilgili hakkımda yapılan kasıtlı ve mesnetsiz haberler tamamı ile uydurma ve düzmecedir” diye konuştu.

SİYASİ BİR KOMPLO
Haberlerin tek bir fotoğraf karesi ile yapıldığını söyleyen Uncu, “Samsun Bağımsız Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erhan Usta’nın Bafra’ya Eski Bafra MHP ilçe Başkanının abisinin cenazesine katılmak üzere gelmiş ve cenaze sonrasında Bafra’da Sivil toplum kuruluşlarını ziyarette bulunmuştur. Kendi İşlerimle alakalı ve odanın üyesi olarak şahsımındı bulunduğu bir ortamda Ticaret Sanayi Odası başkanı Göksel Başarı ziyarette bulunmuştur. Ticaret Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar’ın kendi sosyal medya hesaplarında ziyaret esnasında yayınlanmış tek bir kare fotoğrafı İlçe Başkan Yardımcısı Cumhur İttifakı'nda çatlak haberi olarak yansıtılması tamamı ile kasıtlıdır taraflıdır. Erhan Usta’nın Bafra ziyaret programı 7 Şubat Perşembe günü olduğu gerçeği ile 12 Şubat Salı günü yani 6 gün sonra gündeme gelmesi tarafıma yapılmış siyasi bir komplodur. Görülüyor ki ilerdeki günlerde içimizde Cumhur İttifakı ruhuna zarar vermek üzere geçmişte Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili iken teşkilat yöneticilerimizin çekilmiş olduğu fotoğraflar sosyal medya hesaplarımızdan alınıp “CUMHUR İTTİFAKINDA ÇATLAK “ var diye gerek haber sitelerinde gerekse sosyal medya hesaplarından paylaşılabileceği göz ardı edilmemelidir” ifadelerini kullandı.

BU HABERLERİ KINIYORUM
Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Uncu,  yaptığı açıklamaya şu şekilde devam etti: “Kaldı ki bu kasıtlı haberi yapan sosyal medya hesaplarında servis edenler ve buna alet olan gazeteci arkadaşlarım benim 1992 yılından beri Gözde Televizyon İletişim ve Yayıncılık A.Ş sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak gazeteci ve yayıncı olduğumu, 8 yılı aşkın süredir Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığımı 10 yıla aşkın süredir Sarı Basın Kartı  Sahibi olduğumu  unutmuş olmalılar ki orada gazeteci kimliğimle bile bulunabileceğimi göz ardı ederek art niyetli haber yapmışlardır. Bu Tür Oyunlar defalarca denenmiştir, ziyaretin 6 gün sonra haber merkezlerine servis edenler ve buna alet olanların hem kendileri hem de amaçları tarafımca bilinmektedir. Genel Başkanım Devlet Bahçeli’nin de belirttiği gibi “cumhur ittifakı, Türk Tarihinin bir anında tesadüfen, siyasi pazarlık neticesinde ortaya çıkmış gelip geçici bir heves, iş bitimi dağılacak kuru bir ortaklık değildir, asla da böyle görülmemelidir” şahsımda böyle görmemiş cumhur ittifakı ruhuna zarar verecek hiç bir eylemin içinde bulunmamıştır.

Şahsım Üzerinden Her zaman mensubu olmaktan onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe teşkilatlarını ve Cumhur İttifakı Ruhunu Yıpratmak üzere maksatlı ve mesnetsiz bu tarz haberleri şiddetli kınıyorum."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA