Güncel
Giriş Tarihi : 22-12-2019 12:24

VAKIFEVİM İLE FAİZSİZ EV ALMA KAMPANYALARI

Eğer bir konut sahibi olmak istiyorsanız, özellikle de son dönemlerde, alternatif ödeme yöntemleri hakkında da bilgi sahibi olmanız büyük önem taşımaktadır.

VAKIFEVİM İLE FAİZSİZ EV ALMA KAMPANYALARI

Bir ev sahibi olmak istiyorsanız, illa kredi çekme zorunluluğunuzun olmadığını biliyor muydunuz? Yıllar boyu sürecek olan yüksek faizlere sahip olan kredileri ödeyerek, ekonominizi zorlamanıza gerek yok. Sizler de hiç vakit kaybetmeden Vakıfevim ile faizsiz ev alma kampanyaları sayesinde, faizsiz e alma şansına sahip olabilirsiniz.

Vakıfevim ile faizsiz ev alma kampanyaları siz müşterilerimizi bekleyen sayısız avantaj sunmaktadır. Vakıfevim; herhangi bir peşinat ödemesi zorunluluğu olmadan, ara ödeme zorunluluğu koymadan, faiz şartına zorlamadan insanların ev alabilmesini mümkün bir hale getiriyor.

VAKIFEVİM İLE FAİZSİZ EV ALMA SÜRECİ

Vakıfevim ile faizsiz ev alma kampanyaları ile siz de bir ev sahibi olmak istiyorsanız, yapmanız gerek öncelikli şey başvuruda bulunmanızdır. Başvuru konusunda önünüze iki tane seçenek getirilecektir; ilk seçeneğiniz Vakıfevim’in internet sitesine gidip, burada bulunan başvuru formunu doldurmanız olacaktır. Burada bulunan kişisel bilgilerinizi ve cep telefonu bilgilerinizi girmeli ve Vakıfevim yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini beklemeniz gerekmektedir. Yetkililer sizinle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir. Bunun yanında bir diğer seçeneğiniz ise, direkt Vakıfevim şubelerine gidip başvuruda bulunabilme imkanına sahipsiniz. Bu iki yöntem de fazlasıyla hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Faizsiz ev almak isteyen tüketicilere gereken bütün bilgiler eksiksiz olarak verilmektedir. Ev satın almak isteyen bütün tüketiciler peşinat ödemesi yapmak zorunda olduklarına dair bir önyargıya sahiplerdir. Ancak, Vakıfevim tüketicilerine böyle bir zorunluluk getirmemektedir. Bunun yanında, Vakıfevim’de tüketicilerin sadece küçük meblağlar ile ücret ödemesi beklenmektedir. Bu ücret, banka kredileri esnasında yapılan harcamalar yanında oldukça düşük kalmaktadır.

Bütün bunların yanı sıra, tüketiciler eğer isterlerse ödeme planlarını değiştirme gibi bir şansa da sahiplerdir. Ve Vakıfevim, bu gibi bir durumda herhangi bir faiz şartı istememektedir. Sunulan bu kampanyalardan Türkiye’nin bütün bölgelerindeki vatandaşlarımız yararlanabilmektedirler. Eğer sizler de faizsiz ev sahibi olmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden Vakıfevim yetkilileri ile iletişime geçin!

https://www.vakifevim.com/faizsiz-ev-alma/