Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-10-2020 18:50   Güncelleme : 07-10-2020 18:50

Vali Dağlı: Samsun çok özel bir şehir

Samsunhaber.com İmtiyaz Sahibi Erdal Şencan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Samsunhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yazıcı, Genel Koordinatör Ünal Yavuz Samsun Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Dağlı: Samsun çok özel bir şehir

Göreve geleli 3,5 ay olduğunu bu süre zarfında Samsun'u kısa zamanda tanımaya çalıştığını belirte Dağlı, "Samsun çok özel bir şehir. Bende burada görev yapmakta büyük mutluluk duyuyorum. Şehrin sorunlarına, özlemlerine ve beklentilerine vakıf oldum. Bizim görevimiz çözüm üretmek ve sorunlarını çözmektir. Samsun'un için taşın altına elimi koymaktan asla geri durmayacağım" dedi. 

Samsun medyasının güçlü olduğunu bu durumunda şehrin gelişmesine ve büyümesine katkı vereceğini sözlerine ekleyen Dağlı, "Medya günümüzde önemli bir güçtür. Şehirlerin kalkınmasında ve büyümesinde sizlerin desteği ve bizlere yol göstericiliği yatsınamaz bir gerçektir. Görev yaptığım dönemlerde basınla hep güzel ilişkiler kurduk. Samsun basınıyla birlikte çalışacağız ve bu şehrin sorunlarının çözümü için beraber hareket edeceğiz. Bu arada nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum ve bundan sonraki yayın hayatınızda başarılar diliyorum" diye konuştu.