18 EYLÜL 2019 Çarşamba 06:56
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 31-05-2019 12:18

Vali Kaymak, Salıpazarı Devlet Hastanesi inşaatını gezdi

Samsun Valisi Osman Kaymak yapımı devam eden Salıpazarı İlçe Devlet Hastanesi inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Vali Kaymak, Salıpazarı Devlet Hastanesi inşaatını gezdi

Vali Osman Kaymak bir dizi ziyaret için Salıpazarı ilçesine geldi. İlk olarak Kaymakam Bulat’ı makamında zaiyaret eden Kaymak, daha sonra Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bereket Mahallesinde bulunan Fatih Camii'nin altında İlçe Müftülüğü tarafından yaptırılan Gençlik Merkezi inşaatında incelemelerde bulunan Samsun Valisi Osman Kaymak daha sonra yapımı devam eden Salıpazarı İlçe Devlet Hastane inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı. 2020 yılı Şubat ayında tamamlanacak 25 yataklı Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Vali Kaymak, Yeni Mahallede bir hasta ziyareti gerçekleştirerek Salıpazarı’ndan ayrıldı.

Samsun Valisi Osman Kaymak’ı ilçe girişinde Salıpazarı Kymakamı Ali Osman Bulat, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay,İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri karşıladı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA