Advert

VALİ OSMAN KAYMAK BESİ ÇİFTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Ertürk İnşaat A.Ş tarafından Çarşamba Belediyesi besi bölgesinde yapılan çiftliği ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak incelemelerde bulundu.

VALİ OSMAN KAYMAK BESİ ÇİFTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ KAYMAK ÇİFTLİĞİ GEZDİ

Samsun Valisi Osman Kaymak, Çarşamba Belediyesi besi bölgesinde Ertürk İnşaat A.Ş tarafından yapılan besi çiftliğinde incelemelerde bulundu. Kaymak, besi çiftliğini gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'ın da hazır bulunduğu toplantıda üretenin her zaman kazanacağı söyleyen Kaymak, tesislerin Samsun'a ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

YEREL ET AÇIĞI KAPANACAK
Ertürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ertürk; 'Besi çiftliğimiz de 2000 baş hayvan bulunacak ve yerel et noktasında Samsun'da önemli bir açığı kapatacak. Şirketlerimiz bünyesinde inşaat, restaurant ve besi çiftliği projesi var. Samsun'a istihdam konusunda da ciddi bir hizmet veriyoruz. Aynı şekilde çalışmalarımız devam edecek.' diye konuştu. 

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIKTIR
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ise yatırım yapmak isteyen iş insanlarının her zaman yanında olduklarını belirterek, 'Bizim belediye olarak görevimiz yatırımcılara kucak açmak, yer temin etmek ve ilçemize hem yatırım hem de istihdam sağlamak. Bu besi çiftliğimiz bu anlamda ilçemizde önemli bir istihdam açığını kapatacak.' şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi