Güncel
Giriş Tarihi : 18-11-2021 14:14   Güncelleme : 18-11-2021 14:14

Viyo Recuperation Nedir?

Viyo Recuperation kedilere yönelik olarak verilen ek besin kaynaklarından bir tanesidir.

Viyo Recuperation Nedir?

Günümüzde evlerinde kedi besleyen kişi sayısının oldukça arttığını hatta bu durumun yeni bir trend haline geldiğini görmekteyiz. Şirinlikleri ile bizlere dost olan bu canlılar, zaman zaman çeşitli vitamin ve mineral kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Viyo Recuperation da içerisinde barındırmış olduğu çeşitli vitamin ve mineraller ile bu ihtiyacı karşılayan ek bir besin takviyesidir. Sizlerde kedinizin sağlığını düşünüyor ve iyi bir şekilde beslenmesini istiyorsanız, yazımızda vereceğimiz önerileri dikkate alabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Viyo Recuperation ek kedi maması ve bazı önerilerden bahsedeceğiz. 

Viyo Recuperation Kedi Maması

“Viyo Recuperation Kedi Nedir?” Sorusunu kısaca tanımlamak gerekirse Viyo Recuperation; içerisinde çeşitli vitamin ve mineralleri barındıran ek bir sıvı gıda takviyesidir. Bu besin aynı zamanda iştahı arttırarak kedileri yeme ve içmeye de teşvik etmektedir.  Ayrıca kedinizde yer alan çeşitli hastalıkların da tedavi sürecini hızlandırmakta ve veterinerler tarafından ameliyat öncesi ve sonrasında da tavsiye edilmektedir. 

VIYO Recuperation Kedi Ne İşe Yarar?

“VIYO Recuperation Kedi Ne İşe Yarar?” Sorusunun birçok kedi sever tarafından merak edildiğini görmek mümkündür. Bu ek besin gıdasının ne işe yaradığı ile ilgili olarak sizlere yukarıda kısaca değinmiştik ancak bunu bir bütün halinde maddeler ile listelemek istiyoruz. Peki, “VIYO Recuperation kedi neden kullanılır?”  Hemen sizlere listeleyelim.

  • Hastalıklarda Hızlı Bir Şekilde İyileşme Sağlama 
  • Bağırsakların Beslenmesi
  • Yeme ve İçmeye Teşvik Etmesi
  • Gastrointestinal Sistemi Hızlandırması
  • Bağışıklık Sistemini Güçlendirme

Yukarıda belirtmiş olduklarımızın VIYO Recuperation ek besin takviyesi ile ön plana çıkan etkilerdir. Bunun yanı sıra kedileri için oldukça lezzetli olduğu ve severek tüketildiği de bilinmektedir. 

VIYO Recuperation Nasıl Kullanılır?

VIYO Recuperation kedi ek besin takviyesi 150 ml kutularda satışa sunulmuştur. Bunun yanı sıra içerisinde 30 ml olmak üzere 7 paket halinde satışa sunulan ürünler olduğunu da söyleyelim. VIYO Recuperation kedi ek besin takviyesini günlük 30 ml yani bir paket olmak üzere sabah mamasının içerisine katabilir ya da doğrudan kedinizin içmesini sağlayabilirsiniz. Kediler bu ek besin takviyesine ilk başlarda endişe ile yaklaşsalar da lezzetini aldıktan sonra oldukça iştahlı bir şekilde tüketmektedirler. 

ViyoRecuperation Fiyatı Ne Kadar?

“Viyo Kedi Nedir?” Sorusuna ilişkin olarak edinmeniz gereken bilgileri kısa ve öz bilgiler ile sizlerle paylaştık. Viyo kedilerin ameliyat öncesi ve sonrasında içme ve yeme dürtülerinin harekete geçmesini sağlayan, yenilebilirliği çok yüksek, oldukça lezzetli ücretleri değişiklik gösteren ek bir besin takviyesidir. Yeni Çağ Veteriner Ecza Deposu tarafından uygun fiyatlara satışa sunulan ve uzun tedavi süreçlerinde veterinerlerce tercih edilen VIYO Recuperation kedi ek besin takviyesine https://yenicagecza.com/viyo/ sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.