Advert

Yakakent'in 'TEK' adayı

Yakakentli iş insanı Kudret Tek, Yakakent Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığı başvurusunu yapacak.

Yakakent'in 'TEK' adayı

Yakakentli iş insanı Kudret Tek, Yakakent'e hizmet için belediye başkanlığına adaylık başvurusu yapacak. Kudret Tek, Yakakent için bir çok projesi olduğunu belirterek, ''İlçemizi hak ettiği yere getirmek için çalışacağız. Doğduğum topraklardan hiç bir zaman kopmayan biri olarak, edindiğim tecrübelerimi Yakakent'e aktaracağım'' dedi.

KUDRET TEK KİMDİR?

1968 yılında Yakakent'te doğdu. 1974 yılında ailesi ile Almanya'ya gidip, 1983 yılında kesin dönüş yaptı. 1994 yılına kadar babası Ömer Tek ile Yakakent'te müteahhitlik yaptı. 19941996 yıları arasında İstanbul Bahçeşehir projesinde şantiye şefi olarak görev yaptıktan sonra, 2008 yılına kadar uluslararası bir firmada Türkiye ve bir çok ülkede üst düzey yöneticilik yaptı. 2008 yılından itibaren tekstil sektöründe hizmet verirken, yüzlerce insana istihdam sağladı.

İş hayatının yanısıra 2004 yılından itibaren İstanbul'daki Yakakent ve Samsunluların yer aldığı sivil toplum kuruluşlarında önemli görevler yaptı. 2014 yılında Yakakent ve Çevre İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği'ni kurarak bir çok projeye imza attı. Yakakent Dernekler Federasyonu'nun kurulmasında etkin rol oynadı. Halen SADEF ve İSGİAD'da yönetim kurulunda görev almakta.

Evli ve 3 çocuk babası olan Kudret Tek, iyi derecede Almanca biliyor.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli