Spor
Giriş Tarihi : 04-10-2019 11:13

YARINA BİR GÜN KALDI...

YARINA BİR GÜN KALDI...

Şampiyonluk olmazsa olmaz diyerek sezon başı yola çıkan Yılport Samsunspor'da camiayı heyecan sarmış durumda.

Hayırlısıyla yarın akşam Manisa FK ile erken final niteliği taşıyan bir maça çıkacağız kendi evimizde.

Manisa takımı Samsun'a lider olarak havalı gelecek. Buradan en azından mağlup olmadan gitmek için her yolu deneyecekler.

Samsunspor cephesinde ise tüm şehir galibiyet için tek yürek olmuş maç saatini iple çekiyor. Herkes üç puan diyor, başka bir şey demiyor.

İşte böylesine heyecanı şimdiden tavan yapmış bir maça sadece ve sadece bir gün kaldı. Samsun lobisi cümbür cemaat maçta olacaklar. Hatta şehir dışından özel misafirler de gelecek. Sayın Yüksel Yıldırım, Yöneticilerimiz Berati Olgun, Osman Yılmaz ve Samsunlu iş adamı Hasan Kaya Aşçı kalabalık bir misafir kafilesi ile Samsunspor'u izlemeye geliyorlar. Yani beklentiler büyük. Bu birlikteliğin en güzel karşılığı üç puan olmalıdır.
Madem en büyük biziz o zaman rakibin kim olduğu hiç önemli değil. Çıkıp O muhteşem taraftarların önünde inancını ve yüreğini ortaya koyacaksın. Bu iki unsur çok önemli. Gerisi kolay " Korkaklar her gün ölürler ama Cesurlar sadece bir gün…"

Artık söz Taraftarların, Top ise Futbolcularımızın...
Sadece 90 dakika tek ses tek yürek olmalıyız. Sabır ve dirayetle mücadele edelim yeter.

" Bu maçı alacağız başka yolu yok…"

Bir önemli müjde ile nokta koymak istiyorum. Cumartesi akşamı maçtan sonra saat 22.30 da Samsun Haber.com da muhteşem bir program sizleri bekliyor. Ünal Yavuz ile benim ortak sunacağımız Futbolun Editörü programının çok özel konuklarla açılışını yapacağız.
Konuklarımız: Astaş Holding Ceo su Samsunlu iş Adamı Hasan Kaya Aşçı ile ASİYAD Başkanı  ve yöneticimiz Osman Yılmaz olacaklar. Maçın sonucu ne olursa olsun her ahvalde programı yapacağız. Zira konuşulacak çok kıymetli konular var.
Yeneceğiz rahat olun.
Şimdiden Keyifli güzel bir program için iyi seyirler...