20 AĞUSTOS 2019 Salı 00:47
Teknoloji
Giriş Tarihi : 01-03-2019 14:44   Güncelleme : 01-03-2019 14:44

Yeni Nesil Ekran Büyütücü ÖZellikleri

Kullanımı için pil ya da kablo gibi ekstra malzemelere ihtiyaç duyulmayan Crazy Screen sağlam bir yapıya sahiptir.

Yeni Nesil Ekran Büyütücü ÖZellikleri

Toplam ağırlığı 161 gram olan bu ürün hem özellik hem de fiyat yönünden müşteriler düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. 3D ekran ile HD kalitede film, maç, video gibi görsellerin izlenmesini sağlayan bu ürün bir şeyler izlemeyi daha keyifli hale getirir. Bu nedenle ürüne olan talep günden güne daha da artar. Eğer crazy screen Türkiye alınmak isteniyorsa ürünüm resmi satış sitesini incelemekte yarar vardır.
Kendi resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan Crazy Screen bu sitenin farkıyla indirimli fiyatlardan satılır. Bir tane ürün için verilecek siparişte yaklaşık otuz lira indirim yapılır ve bu indirim süreli olduğundan dolayı ürün sipariş etmek isteyenlerin acele etmesinde yarar vardır. İndirimle birlikte bir tane ürün fiyatı seksen dokuz lira olarak belirlenmiştir ve buna bir de on lira kargo ücreti ilave edilir. Birden fazla sayıda ekran sipariş edecekler için sunulan avantaj daha fazladır. Buna göre ürünün normal ikili satış fiyatı üç yüz elli sekiz lira iken kendi internet sitesinde yapılan indirimle birlikte yüz elli dokuz liradan satışa sunulur. Ayrıca ikili alımlarda site kargoyu da ücretsiz olacak şekilde sunar.
Crazy Screen Nasıl Kullanılır?
Crazy Screen isimli ürün basit bir kullanıma sahiptir. Ürün stand şeklinde olup ön kısmında 3D ekran ve arka kısmında akıllı telefonu koymak için özel bölüm yer alır. Kullanmak için yapılması gereken tek işlem akıllı telefonu standın üzerinde yer alan bu bölüme yerleştirmek ve izlenecek olan videoyu açmaktır. Telefondan açılan video otomatik olarak HD kalitesine sahip ekrana yansır. Böylece telefon ile maç ya da film izlemek daha da avantajlı ve sevilen hale gelir. Bu nedenle hiç vakit kaybetmeden en az bir tane crazy screen fiyatından yararlanarak sipariş etmekte yarar vardır.
İnternet sitesinde bulunan sipariş ver kısmından satın alınabilen Crazy Screen için öncelikle iletişim bilgilerine ihtiyaç vardır. Bu bilgiler arasında adı, soyadı, telefon numarası, adres bilgileri yer alır. Adres yazılırken sokak, cadde, il ve ilçe olacak şekilde belirtilmesi gerekir. Daha sonra siparişte ödeme aşamasına geçilir ve ödeme şekli belirlenir. Havale ile ödeme, kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri arasından en uygun olan seçenek işaretlenir. Sipariş ekranı yönlendirici nitelikte olduğundan dolayı dileyen herkes siparişini kısa süre içerisinde ve kolayca tamamlayabilir. Verilen her bir sipariş özenle hazırlanarak adrese teslim edilir.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA