Yiğit: Canik gençleşecek

Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tekin ile birlikte 200 Evleri ziyaret etti. Yiğit, "Gençlerimize spor merkezleri, yapacağız. Projelerimizle Canik ayrı bir dinamik kazanacak, adeta gençleşecek "dedi.

Yiğit: Canik gençleşecek

Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Atıf Yiğit, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin ile birlikte 200 Evler sakinlerini ziyaret etti. Davul zurna eşliğinde karşılanan Tekin ve Yiğit, projelerini anlattı, kimseyi ötekileştirmeden hizmet edeceklerinin altını çizdi. 

AMATÖR KULÜPLERE DESTEK VERECEĞİZ 

Gençlere yönelik Canik'te çok güzel projeleri hayata geçireceklerini belirten Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Yiğit, "Spor sahaları, gençlik merkezleri, etüt merkezleri, meslek edindirme merkezleri kuracağız. Gençlerimize eğitim bursu sağlayacağız. Amatör spor kulüplerine destek sağlanacak. Her türlü spor dalında, spor kulüplerinin idman alanlarının temini ve malzeme yardımı yapılması sağlanacak "dedi. 

GENÇLERİ ÖNEMSİYORUZ 

Gençlerin kültürünü ve tarihini bilmesinin önemine dikkati çeken Yiğit, "İlkokul çağındaki çocuklarımızın tarihi mekanlarımızı ziyaretleri sağlanacak. Tarihi ve kültür içerikli olan yerlerimize (Çanakkale, Anıtkabir, mevlana v.b.), ücretsiz olarak turlar düzenleyerek ilköğretim çağındaki gençlerimize tanıtacağız. Biz gençlerimizi önemsiyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Gençlerimize ilçemizde yeni iş sahaları açacağız. Yatırımcıların önünü açmak için tüm kolaylıkları sağlayacağız "diye konuştu. 

PROJELERİNİZ NEREDE?

Konuşmasında isim vermeden AK Parti'nin adayı İbrahim Sandıkçı'yı eleştiren Yiğit şöyle konuştu; "Biz Canik için hayalimizi ve hedeflerimizi açıklıyoruz. Vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyor, çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Ancak daha projelerinin ne olduğunu bilmediğimiz siyasi isimler, vatandaştan oy istiyor. Projeniz, hayaliniz, hedefleriniz nedir  Canik için. Onları bir açıklayın da vatandaş bilgilensin. "Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Kalın: Suriye rejimiyle bir temasımız, diyaloğumuz söz konusu değil
İbrahim Kalın: Suriye rejimiyle bir temasımız, diyaloğumuz söz konusu değil
Ekrem İmamoğlu İBB'nin Saraçhane'deki binasında konuştu
Ekrem İmamoğlu İBB'nin Saraçhane'deki binasında konuştu