21 AĞUSTOS 2019 Çarşamba 19:44
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 09-02-2019 15:02   Güncelleme : 09-02-2019 15:02

Yiğit: Canik ilçemizin hizmetkarı olmaya talibim

İYİ Parti Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Çalışkan, üretken, insan odaklı bir belediyecilik vizyonu ile çalışacağımıza bugünden söz veriyorum” dedi.

Yiğit: Canik ilçemizin hizmetkarı olmaya talibim

İYİ Parti Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit çalışmalarına devam ediyor. Yiğit Canik ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Başkan Adayı Atıf Yiğit, Canik Belediyesi’ne talip olduğunu ve Canik halkına en iyi hizmeti vermek için göreve talip olduğunu ifade etti.  Halkın büyük ilgisiyle karşılanan Yiğit, “Canik ilçemizin de hizmetkarı olmaya talibim" dedi.

‘HERKESE EŞİT MESAFEDE DURACAĞIZ’

Birlik, beraberlik ve hoşgörü ile çalışacağını kaydeden İYİ Parti Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, "Temel belediye hizmetleri başta olmak üzere, yol, kaldırım, yeşil alan düzenlemelerini öncelikle hangi kurumla işbirliği yapılacaksa o kurumla birlikte yapacağız. Şahsımız öncülüğünde kurulacak Canik'i yönetecek kadronun, partizanlıktan uzak, herkese eşit mesafede duran, hakkınızı hukukunuzu koruyan, hiçbirinize belediyeye geldiğinizde partisini sormayan, çalışkan, üretken, insan odaklı bir belediyecilik vizyonu olacağını bugünden söz veriyorum" diye konuştu. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA