Spor
Giriş Tarihi : 24-12-2019 15:13

Yıldırım'dan o transferle ilgili açıklama

Başkan Yıldırım, taraftarlarının ısrarla takımda görmeyi istediği başarılı orta saha oyuncusu Hasan Kılıç ile görüştüklerini ancak Osmanlıspor'dan ayrılır ayrılmaz kendisinin Birinci Lig takımlarından Adana Demirspor ile anlaştığını dile getirdi.

Yıldırım'dan  o transferle ilgili açıklama

Yılport Samsunspor FK A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, eski futbolcuları Hasan Kılıç'ın transferiyle ilgili konuştu. Taraftarlarının ısrarla takımda görmeyi istediği başarılı orta saha oyuncusuyla görüştüklerini ancak Osmanlıspor'dan ayrılır ayrılmaz kendisinin Birinci Lig takımlarından Adana Demirspor ile anlaştığını dile getirdi. 

YILDIRIM ŞUNLARI SÖYLEDİ

2014-2017 sezonları arasında Samsunspor'da forma giyen Hasan Kılıç'ın, TFF 1. Lig ekiplerinden Osmanlıspor'dan ayrılması kırmızı beyazlı taraftarları heyecan içerisine sokmuştu. Samsunspor FK A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada başarılı orta saha oyuncusu hakkında konuştu. Başkan Yıldırım, "Osmanlıspor’dan ayrılan Hasan Kılıç ile görüştük. Ama maalesef hemen Adana Demirspor ile sözleşme imzalamış." diyerek bu transferin gerçekleşmeyeceğinin mesajını net bir şekilde vermiş oldu.