Spor
Giriş Tarihi : 13-10-2020 14:37   Güncelleme : 13-10-2020 14:37

Yıldız oyuncunun sezon sonu sözleşmesi sona eriyor

Antrenmanlarda ve maçlarda neredeyse attığı adımı süzgeçten geçiren kırmızı beyazlı ekibin, sezon sonu sözleşmesi sona erecek yetenekli futbolcusuyla sözleşme yenileyip yenilemeyeceği daha şimdiden büyük merak konusu.

Yıldız oyuncunun sezon sonu sözleşmesi sona eriyor

Yılport Samsunspor'da İlyas Kubilay Yavuz, yönetim ve teknik ekibin yakın takibinde. Antrenmanlarda ve maçlarda neredeyse attığı adımı süzgeçten geçiren kırmızı beyazlı ekibin, sezon sonu sözleşmesi sona erecek yetenekli futbolcusuyla sözleşme yenileyip yenilemeyeceği daha şimdiden büyük merak konusu.  Akhisarspor maçında oyuna sonradan girmesine rağmen takımına galibiyeti getiren gole imza atan başarılı futbolcu ile ilgili sosyal medyada Başkan Yüksel Yıldırım'ın açıklaması dikkak çekti. 

13 İSMİN SÖZLEŞMESİ BİTİYOR 

Kırmızı beyazlı ekiple sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan yetenekli oyuncu İlyas Kubilay'a, Başkan Yüksel Yıldırım'ın "Koşar mücadele edersen, yeni sözleşmeyi kaparsın. Bende seni yıldız bir oyuncu yaparım" dediği öğrenildi. Tabiki bu konuda en önemli kararı teknik direktör Ertuğrul Sağlam verecek. Öte yandan Yılport Samsunspor'da Kubilay'ın yanı sıra  Ahmet Altın, Erkam Reşmen, Erhan Kartal, Caner Arıcı, Veli Çetin, Yalçın Kılınç, Kerem Can Akyüz, Oğuz Gürbulak, Ferhat Çulcuoğlu, Burak Çalık, Guido Koçer ve  Muhsin Yıldırım'ın da sözleşmesi bitiyor.