Advert

Yılmaz: En büyük başarı gönüllere girmek

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Siyaset bir yana vatandaşlarımızın gönüllerine dokunmak, gönüllerine girmek bizim en büyük hedefimiz, zaten gerisi gelir" dedi.

Yılmaz: En büyük başarı gönüllere girmek

24 Haziran seçim çalışmalarını Çarşamba ve Bafra ilçesinde sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti'nin ülkeye kattıklarının saymakla bitmeyeceğini ama ne yapılırsa yapılsın gönüllere dokunmayan bir hizmetin karşılığının olmayacağını söyleyen Yusuf Ziya Yılmaz, "Biz bir çok hizmetle övünüyoruz ama asıl övündüğümüz nokta ise vatandaşlarımızın gönlünde yer almak. Siyaset bir yana vatandaşlarımızın gönüllerine dokunmak, gönüllerine girmek bizim en büyük hedefimiz, zaten gerisi gelir.  Halkımızla aile gibi olduk, bizim başarımızın sırrı büyük ölçüde budur. Her şeyimiz şeffaf ve doğru.  Yalandan uzak durduk, doğrudan ayrılmadık" dedi.

BAFRALI ŞEHİT UNUTULMADI

Yusuf Ziya Yılmaz'ın Bafra programında geçen yıl şehit olan Uzman Onbaşı Şahan Sezer'ın kabrini ziyaret ederek dua etti. Ziyaretlere Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve parti üyeleri eşlik etti.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı