Spor
Giriş Tarihi : 20-08-2021 12:35   Güncelleme : 20-08-2021 12:35

Yılport Samsunspor, Balıkesirspor'u konuk ediyor...

Ligin ilk haftasını BAY gecen Yılport Samsunspor, 2021-2022 sezonunu Balıkesirspor maçı ile açıyor. Saat 20.30’da başlayacak mücadele TRT Spor’dan naklen yayınlanacak.

Yılport Samsunspor, Balıkesirspor'u konuk ediyor...

Yılport Samsunspor, yeni sezon ilk maçına çıkıyor. Hayal kırıklığı ile geçen sezonun ardından bu yıl yenilenen kadrosuyla ve teknik heyetiyle ilk maçına çıkacak olan kırmızı beyazlılar, uzun bir aradan sonra da taraftarıyla buluşacak. İlk haftayı BAY geçen Kırmızı-Beyazlılar, ligin ikinci haftasında Balıkesirspor’u konuk ederek sezonu açacak. Yenilenen kadrosu ile taraftarının önüne çıkacak olan Kırmızı-Beyazlılarda yeni transferlerden Alen Melunovic ve Moryke Fofana, kritik Balıkesirspor maçı kadrosunda yer almayacak.

GERİ SAYIM BAŞLADI 

Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda saat 20.30'da başlayacak karşılaşma, TRTspor ekranlarından da naklen yayınlanacak. Mücadelede, hakem Alper Çetin düdük çalacak. Bir aksilik çıkmaması durumunda Başkan Yıldırım, özel uçağı ile birlikte Samsun’a gelecek ve Balıkesirspor maçında takımını seyredecek. Kırmızı beyazlı ekipte taraftarların, ligin ilk maçına büyük ilgi göstermesi bekleniyor.