Spor
Giriş Tarihi : 21-04-2021 12:14   Güncelleme : 21-04-2021 12:14

Yüksel Yıldırım: Sabaha kadar oynasaydık kazanamazdık

Bu dönemde inanılmaz puan kaybettiklerinin altını çizen Başkan Yüksel Yıldırım, Adana Demirspor maçı için çok kızgın olduğunu söylerken; Giresunspor maçında eğer puanla sahadan ayrılmış olmaları durumunda bugün puan tablosunda 1 puan farkla lider durumda olacaklarını ifade etti.

Yüksel Yıldırım: Sabaha kadar oynasaydık kazanamazdık

 Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, bazı sebeplerden dolayı hedeflerinden şaştıklarını itiraf etti. Bu dönemde inanılmaz puan kaybettiklerinin altını çizen kırmızı beyazlı ekibin başkanı Yıldırım, Adana Demirspor maçı için çok kızgın olduğunu söylerken; Giresunspor maçında eğer puanla sahadan ayrılmış olmaları durumunda bugün puan tablosunda 1 puan farkla lider durumda olacaklarını ifade etti. İşte Yıldırım'ın bu konudaki çarpıcı ifadeleri; Yani bu ligin sanki adaletini dağıtan bir organizasyonu olduk. Samsunspor puan ihtiyacı olana puan verdi herkes mutlu. Samsunspor'la maç yapıp puana ihtiyacı olan puanını aldığında herkes sevinerek gitti. Ben böyle mutlu takımlar uzun süredir görmedim. 

SABAHA KADAR OYNASAK KAZANAMAYIZ

Son dedim ki; bu kadar kötünün içinde insanları mutlu edebiliyoruz bu da Samsunspor'un büyüklüğünü gösteriyor. Hep ağlatım gönderecek halimiz yok. Ama şu an bakıyorsunuz liderden 2 puan gerideyiz. İlk devre bitmişti Giresun yine liderdi yine biz 2 puan gerideydik. Bugün 31.hafta tamamlandı yine biz aynı yerimizdeyiz demek ki bir değişiklik olmamış. Aslında olması için biz transfer yaptık. Bu ligde tek üzüldüğüm maç Adana Demirspor maçıdır. Biz o maçı sabaha kadar oynasaydık kazanamazdık. Hiç bir varlık gösteremedik. Menemen maçına da üzülüyorum ama kaçırdığımız gol sayısı attığımız gol sayısı yani 90 da gol atıyoruz. 

ADS MAÇININ AÇIKLAMASI YOK 

Adana Demirspor maçında üzüntü yoktu aşırı bir şok yaşadım ve kızgınlık vardı. Neden oynamadığımızı bilmiyorum hocamızda açıklamadı. Herkesin merak ettiği bir durumdu. Giresunspor maçında rakibi oynatmadık. Kartlardan sonra oyun değişti. biz o son 6 dakikada saldırıyorduk ben o saldırmanın nedenini anlayamadım. Gaflete düştük bana göre. O gün yenilmeseyip berabere kalmış olsaydık  Giresunspor'u o 3 puanının yerine 1 puan koysanız bugün liderle aynı puanda oluyorduk. Bizede 1 puan eklemiş olsanız bugün 62 puanla ligin lideri olurduk. Menemen ile berabere kalmamıza rağmen".