Spor
Giriş Tarihi : 20-03-2020 17:13

Yüksel Yıldırım'dan erteleme kararına destek

Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından liglerin ileri bir tarihe ertelenmesine tam destek verdiklerini açıkladı.

Yüksel Yıldırım'dan erteleme kararına destek

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından liglerin ileri bir tarihe ertelenmesine tam destek verdiklerini açıkladı. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, koronavirüs salgını nedeniyle TFF'nin insan sağlığının her şeyden daha önemli olduğuna kanaat getirdiğini ve müsabakaların ileri bir tarihe ertelenmesi kararının çok doğru bir hamle olduğunu belirterek şunları söyledi; 

KİŞİSEL TEDBİRLER ÖNEMLİ 

"Samsunspor olarak Liglerin ertelenmesi hakkında yapabileceğimiz en açık ve net açıklamamız şudur: Alınan kararın %200 arkasındayız."25 Nisan Cumhuriyet Meydanı" Hayallerimizi sadece erteledik.Artık tüm liglerde ertelendi. Sağlık Bakanlığımızca alınan tedbirlerin anlam kazanması için kişisel tedbirlerimizi almak bize düşüyor. Bu yüzden gerekmedikçe temastan kaçınıyor, birlikte sosyal ortamlardan uzak kalarak #EvdeKalıyorum diyoruz."