Spor
Giriş Tarihi : 09-01-2020 15:56

Yüksel Yıldırım'dan transfer açıklaması

Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Genel Menajer Mustafa Aztopal Samsunhaber.com'u ziyaret ederek flaş açıklamalarda bulundu.

Yüksel Yıldırım'dan transfer açıklaması

Samsunspor Derneği ile Samsunspor A.Ş.'nin uyumlu çalışması gerektiğini söyleyen Yıldırım, "Bu yönetim oluşmadan önce şahsımın aranıp istişare edilmemesi beni son derece üzmüştür. Ben yöneticilerimizden Samsunspor'a önemli katkılar bekliyorum. Şu ana kadar o katkıyı görmüş değilim. Ben bir profesyonelim. Her şeyi Samsunspor için yapıyorum. Herkesin de bu anlayışta olmasını bekliyorum. Samsunspor kimsenin hava atma caka satma yeri değildir. Madem taşın altına elimizi koyduk şehrin tüm dinamikleri Samsunspor için anlayışta olmalıdır. Bu yapılmıyorsa benim belirlediğim yönetim iş başına gelmelidir ve uyumlu çalışmalıdır." dedi.

Samsunspor taraftarına mesaj gönderen Yıldırım, "Taraftarlarımız sabırlı olsunlar. Süper Lig'den 3 1. Lig'den 1 futbolcu ile görüşme halindeyiz. Değerli hocamız Ertuğrul Sağlam takımın başarısı için herşeyi ince eleyip sık dokuyor. Önemli transferler yapacağız. 25 Nisan'da herkesi Cumhuriyet Meydanı'na bekliyorum. Bu takım şampiyon olacak. Buna herkesin inanmasını istiyorum. Bizim hedefimiz, bir an önce bu ligden şampiyon çıkıp hedeflediğimiz noktalara kısa zaman içerisinde gelebilmektir. Bunu yapacak gücümüz ve vizyonumuz var. Bu işe başlarken de bunları yapabilmek adına yola çıktık. Samsun bize güvensin" diye konuştu.