Advert

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN TEKKEKÖY'E ZİYARET

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ı ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin istikrarının AK Parti ile devam edeceğini söyledi.

YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN TEKKEKÖY'E ZİYARET

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimleri için partisinden Aday Adayı  olan Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve ekibini ziyaret etti.

TEKKEKÖY’E YATIRIM YAĞDIRILDI

Son dönemlerde aldığı yatırımlarla Tekkeköy ilçesinin Samsun’un yıldızı haline geldiğini belirten Yılmaz, "Büyükşehir Belediye Başkanlığım boyunca ilçemizde bir çok yatırımları hayata geçirdik. Bunlardan en önemlisi  tramvay yatırımı. Gar durağına kadar olan raylı sistem projemizi Tekkeköy’le buluşturduk. Onun dışında ilçemizin birçok mahalle yolunu beton yol yaparak ulaşım sorununa uzun vadeli çözüm ürettik.  Hükümetimiz de Tekkeköy’ü hep ön planda tuttu. Stadyum, Fuar alanı , kapalı spor salonu  gibi milyonluk yatırımlarında hayata geçirildiği bu güzel ve şirin ilçemiz her bakımdan Samsun'un adeta parlayan yıldızı konumuna geldi" dedi.

REİSİ CUMHURUMUZA YİNE BU MİLLET SENİNLE DİYECEĞİZ

24 Haziran seçimlerine de değinen Yılmaz,"24 Haziran seçimlerinin Türkiye'miz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ülkemiz yepyeni bir sistemle 24 Haziran seçimlerine doğru gidiyor. İnşallah birlik ve beraberliğimizi yine güzel bir seçim çalışması ile sürdüreceğiz. 24 Haziran'da hep birlikte genel başkanımıza,  reisi cumhurumuza kurtuluş şehri Samsunumuzdan 'bu millet seninle' diyeceğiz. Allah'ın izni ile ülkemizin istikrarı AK Parti ile devam edecek" ifadelerini kullandı.

Ziyaretten dolayı Yılmaz'a teşekkür eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise, ilçeye yapılan tüm yatırımlardan dolayı teşekkür ederek, Yılmaz'a milletvekilliği yolunda başarılar diledi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-05-22 parktek mağdurları, gülsan sanayi esnafı, atakum,fakülte,ilçe minibüsçüleri,şehri ikiye bölen raylı sistem şikayetçileri, sharatondan rahatsız olanlar,büyükşehir belediyesinin altındaki otoparktan ters yöne giden arabalara sövenler, bu adamı meclise sokmamak için işte size fırsat...
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı