Advert
Advert

Zula altını satın al – Steam Oyun Kodu

Son yıllarda popülerliği giderek artan Steam oyunları arasından Türk oyuncularının ilgisini en çok çeken ve en çok oynadıkları oyunlardan birisi Zula.

Zula altını satın al – Steam Oyun Kodu

 Bu noktada özellikle Zula oynamaya yeni başlayan oyuncuların kafasına takılan sorunlardan biri de Zula altını satın almakla iligli oluyor.Steam oyun kodu aracılığıyla mı yoksa oyun içi satın alma ile mi Zula altını alınıyor.

Gerçekçi grafikleri ve insanı oyunun içine çeken hareketliliği ile Zula son yıllarda bomba – tabiri caizse – bomba gibi patlama yapmış bir oyun oldu. Bu noktada Steam oyun kodulistelerinde de artık sık sık Zula ile ilgili bir takım indirim, hediye, bonus vb. şeklinde Steam oyun kodu görür duruma geldik.

Ayrıca Zula altını satın almak üzerine kurulmuş web siteleri aracılığıyla da Zula altını satın alma işlemlerini tamamlamak mümkün.

Online FPS oyunları başlığı altında piyasaya çıkan Türk yapımı oyunların ilki olan Zula bu özelliğiyle de her geçen gün daha fazla Türk oyuncu tarafından tercih ediliyor. Bu nedenle de internet ortamın sürekli Zula steam oyun koduveya Zula altını satın algibi birçok sorunun cevabını arayan oyuncular mevcut.

ZULA

Her ne kadar Free – to – play oyun kategorisi altına da düşse oyun içinde birtakım değişiklikler yapabilmek adına Zula altını satın almak gerekebiliyor. Bu noktada hem Steam oyun koduyardımıyla hem de Zula altını satın alabileceğiniz kodlara sahip olan başka internet portalları aracılığıyla Zula oyun profilinize, altın aktarımı yapmanız mümkün oluyor.

Gerçek para karşılığı aldığınız Zula altını satın alma kodlarını oyun içinde aktif ettikten sonra karakterinizin Zula altını bakiyesinde, satın almış olduğunuz miktarı görebilirsiniz.

Peki bu denli popüler olan ve Zula altını satın almak için insanların para biriktirdiği bu oyunu böyle çekici kılan nedir?

Öncelikle Zula oyunu temel mantığı itibariyle rekabetçi bir FPS oyunudur. Bununla birlikte oyun içinde farklı senaryo ve modlar olduğundan oyunculara sürekli değişen ve hareketli bir oyun tecrübesi sunar.

Zula Oyun Modları:

  • Team Deathmatch
  • Capture the Flag
  • Free for All 
  • Wanted

Bunlara ek olarak oyun içinde oynanabilen 16 karakter mevcut ve bu karakterlerin hikayeleri gerçe TV dizilerindeki mafyaların hikayelerinden esinlenerek oluşturumuş durumda. Bu da bu tür oyun ve diğer eğlence materyallerini seven kişiler için daha heyecan verici ve dikkat çekici bir oyun oynama imkanı sağlamışSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BDDK'dan flaş açıklama
BDDK'dan flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz