Advert
Ağlarsa Anam Ağlar!
Erdal Cansu

Ağlarsa Anam Ağlar!

   Tff 1.ligin 5.haftasında samsunspor çıktıgı kritik bolu deplasmanından hüsranla eli boş döndü.böylelikle kırmızı şimşekliler puan cetvelinde dibe demir atmış oldular,kurtarılmayı bekliyorlar.Tek tesellimiz ise bolu filelerine tff 1.liginde 1 gol atmamız oldu.

   Samsunspor bolu deplasmanında teknik direktör olarak Kenan Yelek'le gitti.sahaya sürdüğü kadronun iyi futbol oynamasına ragmen mağlup olmaktan kurtulamaması sadece bu deplasmandan 1 gol atması tesellimiz oldu.teknik direktör konusunda Samsunspor yönetiminin yavaş hareket etmesinin malesef anlamış degilim,bu yönetiminin hedeflediği nedir? Acaba ilk yarı sonuna kadar para harcamadan Kenan Yelek’le gitmeyimi hedefliyor?Bunu en kısa zamanda Samsunspor kamuoyuna anlatılması gerekiyor.

   Ben Erdal Cansu olarak Samsunsporun Bolu deplasmanında Samsun’u temsil eden tek basın mensubu idim.orada gözlemledigime göre mevcut yönetim bu işten heyecanını ve enerjisini yitirmiş olduğunu gördüm,sanki bıkmış halleri vardı.parasız pulsuz borçlu kulübü idare etmek kolay olmasa gerek!

   Samsunspor Canik dağlarındaki kar gibi her hafta yavaş yavaş erimeye devam ediyor zirvede 10 puana erişen takımlar ve en altta 2 puanla dibe demir atmış Samsunspor var,artık bu şehrin ayağa kalma zamanının gelip ve geçtiğine inanıyorum.

   Efsane Samsunspor çaresiz bir dert içinde,kendisini iyileştirecek doktorunu arıyor,acı reçete değilde tatlı bir reçeteye ihtiyacı var,Samsun da hiç bir kimse Samsunspor konusunda banane diyemez,demeyede hakkı yoktur,başta Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz olmak üzere size sesleniyorum Samsunspor başkanı ve yönetimi...Acilen biran önce teknik direktör meselesini halledin! Bu takımı havaya kaldırın,heyecan verin,bu sizin asil görevinizdir.Haydi Samsun hep beraber ayağa kalkalım,şimdi kalmayacağız da ne zaman kalkacağız.İş işten geçmeden Samsunspor kör düğüme dolaşmadan önce destek vermemiz gerekmez mi?Bu yazımda maç ile ilgili tek birşey söylemeye gerek olmadığını düşünüyorum, tek tesellimiz gençlerin takıma kazandırılması.Bolu maçının kahramanı Enes Keleş'i de tebrik etmeden geçemeyeceğim.Yazıları yazmak bizim görevimiz okuyacaksınız!Ne demek istediğimi ne söylemek istediğimin anlaşılacağının bilincindeyim.1965 ten beri 50 yıldır sevdamın peşindeyim,peşinde olmayada  haklarını savunacagıma söz veriyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıkamış'ta katliam gibi arazi kavgası: 6 ölü, 5 yaralı
Sarıkamış'ta katliam gibi arazi kavgası: 6 ölü, 5 yaralı
İçişleri Bakanı Soylu: Yaşlılar 'bize eksik pusula verildi' diyor
İçişleri Bakanı Soylu: Yaşlılar 'bize eksik pusula verildi' diyor