Antalya Kitap Fuarı’nda Hafta Sonu Yoğunluğu

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Antalya Kitap Fuarı her gün binlerce kitapseveri ağırlıyor.Fuar kapsamında düzenlenen söyleşi ve imza günleri vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor.

Kültür Sanat - 31-10-2022 10:02

Antalya Kitap Fuarı’nda Hafta Sonu Yoğunluğu

‘Hayata Okuyarak Devam’ sloganıyla 21 Ekim’de misafirlerine kapılarını açan Antalya Kitap Fuarı’nda kitapseverler sevdikleri yazarları görebilme ve sohbet etme fırsatı buldu. Enver Aysever, Engin Alan, Niyazi Kahveci, Kazım Yurdakul, Tuğçe Işınsu, Ayfer Yavi, Piraye ve Sinan Akyüz gibi çok sayıda yazar okurlarıyla buluştu. Fuarın dokuzunda gününde Enver Aysever, Kazım Yurdakul ve Niyazi Kahveci söyleşisi gerçekleşti.Gazeteci Enver Aysever 12. Antalya Kitap Fuarı’na konuk oldu. Kitap fuarları medeniyetin noktalarıdır. Antalya Kitap Fuarı, bu yıl da büyük ilgi görüyor.Fuarlar okumaya teşvik ediyor.

Yazar Kazım Yurdakul ve Prof. Dr. Niyazi Kahveci de, 12. Antalya Kitap Fuarı’na konuk oldu. İmza ve söyleşi etkinliğine katılan Yurdakul ve Kahveci’ye Antalyalılar yoğun ilgi gösterdi. Yazar Kazım Yurdakul, “Fuar da çok yoğun ve çok hareketli. Bu tür etkinlikler okuma alışkanlığını ve oranlarını önemli ölçüde artırıyor. Büyükşehir Belediyesi’ni bu etkinliğinden dolayı tebrik ederim,” ifadelerini kaydetti.

Başkan Muhittin Böcek, yeni kitabı “İkinci Yaşam: İhanet ve Siyaset” ve ilk kitabı “Ben Bu Şehre Aşığım” kitabını okurları için imzaladı. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Böcek bugün sona erecek fuara gösterilen ilgi için Antalyalılara, Antalyalılar da, Kitap Fuarı için Başkan Böcek’e teşekkür etti.

DİĞER HABERLER
Çarşamba Belediyesi Şubat ayı kültür sanat takvimi yine dolu dolu

Çarşamba Belediyesi Şubat ayı kültür sanat takvimi yine dolu dolu

01-02-2023 - Kültür Sanat

Harbiye 100. yıl sergisi ziyaretçileri bekliyor

Harbiye 100. yıl sergisi ziyaretçileri bekliyor

23-01-2023 - Kültür Sanat

Web Tasarım