Bayram Bektaş: Kadroyu bir an önce oluşturmak istiyoruz

Yeni sezonun ilk etap kamp çalışmalarını Erciyes Yüksek irtifa Kamp Merkezi’nde yapan Samsunspor'da Teknik Direktör Bayram Bektaş, değerlendirmelerde bulundu.

Spor - 27-06-2022 13:17

Bayram Bektaş: Kadroyu bir an önce oluşturmak istiyoruz

İlk etap çalışmalarına bugün başladıklarını belirten Bayram Bektaş, “Kampımıza başladık. Keyifli bir yolculuktan sonra Erciyes’teki kamp merkezimize ulaştık. Bugün çift antrenmanla kampımıza başlayacağız. Güzel bir hava var. Sabah kuvvet antrenmanı öğleden sonra da sistem, taktik antrenmanlarıyla devam edeceğiz. En iyi şekilde bu kamptan tam verim alarak inşallah hazır bir şekilde Bolu kampından sonra Samsun’a döneceğiz” dedi.
Bir an önce kadroyu şekillendirmek istediğini ifade eden Bayram Bektaş, “Tek dileğim, sakatlıksız tam anlamıyla bir kampı yapmak. Elbette basınımızın ve vatandaşlarımızın merak ettiği, geçen seneden kadroda birkaç oyuncu var. Elbette oyuncu gidecek ve oyuncu gelecek ama bizim, başkanımızın, yöneticilerimizin tek amacı sezona hangi kadro ile başlayacaksak onu bir an önce oluşturmak istiyoruz. Burası da bunun başlangıcı” diye konuştu.
 

DİĞER HABERLER
Samsunspor rahat kazandı

Samsunspor rahat kazandı

04-08-2022 - Spor

Zeki Yavru Samsunspor'a imzayı attı

Zeki Yavru Samsunspor'a imzayı attı

04-08-2022 - Spor

Web Tasarım