Vezirköprülüler Başkan Edis'i vekil görmek istiyor

Son yapılan yerel seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Türkiye genelinde  en başarılı ilçe belediye başkanı olarak ödüllendirilen İbrahim Sadık Edis'i ilçe halkı milletvekili olarak görmek istiyor.

Samsun Haber - 24-06-2022 16:10

Vezirköprülüler Başkan Edis'i vekil görmek istiyor

2018 yılında yapılan mahalli idareler seçiminde ilçe belediyeleri arasında Türkiye genelinde en çok oy alan Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis'in belediye başkanlığı 3 dönem kuralına takılmasına rağmen önümüzdeki genel seçimlerde milletvekili aday listesinde yer alacağı konuşuluyor.

Başarılı belediye başkanı Edis'in ilçesinde çok sevildiği, 13 yıllık belediye başkanlığı döneminde Vezirköprü'de bir çok projeyi hayata geçirdiği ve ilçe halkının özlemlerine, beklentilerine ve sorunlarına duyarlı bir belediye başkanı olduğu belirtiliyor.

2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde Başkan İbrahim Sadık Edis'in milletvekili listelerinde yer alacağı konuşulurken, Edis'in AK Parti genel merkezi tarafından dikkatle izlendiği, bu dönem oy getiren ve kazanacak isimlere önem veren AK Parti'nin flaş isimlerden biri olduğu belirtiliyor.

DİĞER HABERLER
Alaçam’da çilek şenliği

Alaçam’da çilek şenliği

05-08-2022 - Samsun Haber

Başkan Sandıkçı muhtarlarla buluştu

Başkan Sandıkçı muhtarlarla buluştu

05-08-2022 - Samsun Haber

Web Tasarım