Yusuf Abdioğlu farkını gösteriyor

Kırmızı beyazlı ekibin Ankaragücü'nden transferi Yusuf Abdioğlu, antrenmanlardaki yüksek performansı ve güler yüzoyle dikkak çekiyor.

Spor - 25-06-2022 13:02

Yusuf  Abdioğlu farkını  gösteriyor

Samsunspor'un Ankaragücü'nden transferi Yusuf Abdioğlu, antrenmanda çalışkan görüntüsü ile dikkat çekiyor. Başkent ekibinde başarılı bir performans sergileyen tecrübeli stoperin Samsunspor grafiği ise şimdiden büyük merak konusu. Kırmızı beyazlı ekibe imzası sonrasında teknik direktör Bayram Bektaş ile yaptığı görüşmenin ardından sahaya inen yıldız stoper, takım arkadaşlarıyla tanıştı. Daha sonra antrenmana katılan Yusuf'un yüksek performansı camiada yüzleri güldürüyor. 

SAVUNMA BAKANI 

Yeni sezonda çok zorlu bir yarışında içinde olacaklarını dile getiren kırmızı beyazlı ekibin yıldız stoperi Yusuf, sezon öncesi hazırlık kamplarının çok önemli olduğunu söyledi. Taraftarında büyük değer verdiği isim olan Yusuf, takım arkadaşlarıyla birlikte camianın şampiyonluk hayallerini gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Kırmızı beyazlı ekibin yeni transferi Yusuf, kendisinden beklentilerin de farkında olduğunun altını çizdi. 

DİĞER HABERLER
Samsunspor rahat kazandı

Samsunspor rahat kazandı

04-08-2022 - Spor

Zeki Yavru Samsunspor'a imzayı attı

Zeki Yavru Samsunspor'a imzayı attı

04-08-2022 - Spor

Web Tasarım