Güncel
Giriş Tarihi : 25-07-2022 18:34   Güncelleme : 18-08-2022 14:19

Dhi Saç Ekimi

​​​​​​​DHI Saç ekimi; kaybedilen saçların yerine doğal bir kaynak olarak vücudun kendi yağ hücrelerini kullanan bir saç restorasyon işlemidir.

Dhi Saç Ekimi

Bu işlem, başınızın bir bölümünden diğerine saç ekimi veya silikon veya ipek gibi yapay malzemeler kullanmak gibi daha cerrahi saç restorasyon yöntemlerine mükemmel bir alternatiftir.

Dhi saç ekimi işlemi iki aşamada gerçekleştirilmektedir. Bunlar; yağ toplama aşaması ve asıl ekim aşamasıdır. Her iki aşaman da son derece titiz bir süreci beraberinde getirmektedir. Bundan dolayıdır ki saç ekimini mutlaka alanında uzman olanlara yaptırmanız şarttır.

Saç ekimi işleminde tüm mikrogreftleriniz hazırlandıktan sonra, saçsız alanlar boyunca yapılan küçük kesikler yoluyla saç derinize geri nakledilirler. Tüm işlem, başın her iki tarafı için (sağ ve sol) yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Saç ekimi işleminin tamamlanması tipik olarak yaklaşık üç saat sürmekle birlikte bu işlem için yalnızca lokal anestezi gerektirir. Saç greftleri doğal olarak mevcut saç köklerinize yapışacağı için dikişe gerek yoktur. https://www.dryusuftopal.com/dhi-sac-ekimi/ sayfasında saç ekimine dair bilgile edinebilirsiniz!

AdminAdmin