Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 07-05-2023 16:27   Güncelleme : 07-05-2023 17:41

TİP Samsun milletvekili adayı Arslan Bolat, TİPFEST Festivali'ne davet etti

TİP Samsun milletvekili adayı Arslan Bolat, TİPFEST Festivali'ne davet etti

Türkiye İşçi Partisi Samsun Milletvekili Adayı Av. Arslan Bolat 9 Mayıs Salı akşamı Atakum’da Banda Aceh Parkı’nda gerçekleşecek olan “İnat Edenlerin Festivali TipFest” için davet mesajı yayınladı. Bolat, “İnat edenlerin festivali TipFest’e herkesi bekliyoruz.” dedi

Türkiye İşçi Partisi Samsun Milletvekili Adayı Av. Arslan Bolat, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleşecek olan İnat Edenlerin Festivali TipFest için Samsun gençlerine bir davet mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda 7’den 70’e herkesi TipFest’e davet eden Bolat, “Müziği yasaklayanların, eğlenmeyi yasaklayanların bugününden kendi yarınlarımıza adım atarken de eğleneceğizz. Şarkılar söyleyeceğiz, dans edeceğiz.” dedi.

TipFest 9 Mayıs’ta Banda Aceh’te!

9 Mayıs Salı günü 17.00 itibariyle başlayacak olan etkinlik Atakum’da Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan Banda Aceh Parkı’nda gerçekleşecek. Etkinlik başlangıcında yer alacak olan dj performans sürecinde son dönemde başarılı sahne çalışmalarıyla göz dolduran Dj Tolga As sahne alacak. Gecenin devamında Bugünlük enfes şarkılarla katılımcılara adeta bir şölen yaşatacak. Gecenin devamıysa latin dans gecesi olarak Samsun genelinden katılacak onlarca dansçıyla devam edecek.

Türkiye İşçi Partisi tarafından düzenlenen festival halka açık olup, ücretsiz olarak gerçekleşecek.

AdminAdmin