Güncel
Giriş Tarihi : 29-10-2022 21:32

“Başarı Bedel İster”

Cizre Kaymakamlığı ile Cizre Belediyesi tarafından organize edilen programla, Yazar Prof. Dr. Nurullah Genç, Cizrelilerle Başarı Bedel İster” konulu söyleşide buluştu.

“Başarı Bedel İster”

Cizre Kaymakamlığı ile Cizre Belediyesi tarafından organize edilen programda ekonomi, sanat ve edebiyat alanında birçok başarıya imza atan Prof. Dr. Nurullah Genç, işletme, yönetim ve organizasyon konularını ele aldığı “Başarı Bedel İster” adlı kitabıyla aynı adı taşıyan söyleşisinde kendi yaşantısından örneklerle yola çıkarak insanın hayat mücadelesinin birçok yönüne değindi. Hikâyelerle süslediği konuşmasında; toplumun refahı için planlı bir şekilde çalışan, hedefleri olan, tarihini, kültürünü ve kendisini tanıyan insanlar olmanın önemine vurgu yaptı.

Prof. Dr. Nurullah Genç, Cizre’nin güzel insanlarıyla buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir’e ve etkinliği düzenleyen herkese teşekkür etti.Programda Prof. Dr. Nurullah Genç’e Kaymakam/Belediye Başkan V. Nazlı Demir tarafından, günün anısına çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

 

.

 

 

 

 

AdminAdmin