Daha önce bazı ilçelerde gerçekleştirilen "Hane Hane 2023'e" ev ziyaretleri programlarının bu haftaki durağı Bafra oldu. AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Bafra'ya adeta çıkarma yaparak Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetimleri ile birlikte ziyaretlerde bulunup vatandaşların evlerine misafir oldular.

Başkan Ersan Aksu, programının ilk bölümünde AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı ve teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Daha sonra Çetinkaya Mahallesi'nde ev ziyaretinde bulunan Başkan Aksu, vatandaşlarla sohbet etti. 

Samsun Teşkilatı olarak 2023 hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiğini vurgulayan Başkan Aksu, "Çeşitli programlarımızın yanı sıra saha çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Hane Hane 2023'e ev ziyaretlerimiz saha çalışmalarımızın önemli bir parçası. Daha önce pek çok ilçemizde gerçekleştirmiştik. Bu hafta Bafra ilçemizde ev ziyaretlerinde bulunduk. Farklı mahallelerde aynı anda onlarca eve giderek vatandaşlarımıza misafir oluyoruz. AK Parti teşkilatları olarak her zaman milletimiz ile iç içe dönül gönüle olduk, olmayada devam ediyoruz. Ev ziyaretlerimizde sohbet ediyoruz, vatandaşlarımızı dinliyoruz, hatırlarını soruyor, gönüllere dokunuyoruz" dedi. 

 
"Milletimizi memnun ve mutlu eden çalışmalar içerisindeyiz" diyen Aksu, sözlerini şöyle sürdürdü; "Ev ziyaretlerimizde ve diğer saha çalışmalarımızda karşılaştığımız tablo milletimizin Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımz Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Partimize olan sevgisi, güveni çok fazla ve bu artarak devam ediyor. Sn. Cumhurbaşkanımızın ve bizlerin milletimiz ile sağlam bir gönül bağı var. Bu çok güçlü sevgi bağı ile 2023'e kararlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi inşallah bu yüzyıl Türkiye Yüzyılı olacak. Türkiye, Sn. Cumhurbaşkanımızın liderlğinde bu hedef doğrultusunda güçlü şekilde ilerleyişine devam ediyor. Cumhuriyetimizin 100. yılı, 2023 bu anlamda da çok önemli."