Samsun Haber
Giriş Tarihi : 22-10-2022 21:34

Başkan Çetinkaya: Samsun'un sorunları ortak akılla çözülür

AK Parti 3. Dönem Samsun eski İl Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Samsun Şube Başkanı Osman Çetinkaya Samsun'un sorunlarının, özlemlerinin ve beklentilerinin şehrin ortak aklıyla çözüleceğini söyledi.

Başkan Çetinkaya: Samsun'un sorunları ortak akılla çözülür

Yeni Dünya Vakfı Samsun Şube Başkanı Osman Çetinkaya yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaretlerini sürdürüyor.

Samsun'un her anlamda özel bir şehir olduğunu söyleyen Çetinkaya; "Samsun'un sivil toplum örgütleri bu kentin önemli  dinamikleridir. Kentimize  çivi çakan, Samsun'un büyümesine, gelişmesine ve kalkınmasına katkı veren birey ve kurumun gözü kapalı yanında olur, her türlü desteği veririz. Samsun asla sahipsiz bir şehir değildir.' dedi.

 

Samsun için fedakarlık yapmaktan hiç bir zaman geri durmayacaklarını kendi inandıkları bedeli her zaman ödemeye hazır olduklarını dile getiren Çetinkaya; "Dün siyasette bu şehir için görev yaptık bugün ise sivil toplum kuruluşu olarak şehrimize olan sevgimizi ve yüreğimizi ortaya koyuyoruz. Mesele nerede olduğun değil bu şehre nasıl hizmet ettiğin ve katkı verdiğindir. Dün olduğu gibi bugün de yarın da Samsunumuza hizmet etmeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Şehrin önemli dinamikleriyle her zaman dirsek temasında olduklarını ifade eden Çetinkaya; "Siyasetçilerimiz, belediye başkanlarımız ve Şehrin yöneticileriyle her zaman bir ve beraberiz. Onların başarıları bize gurur verir, bizden de katkı istediklerinde her zaman yanlarında olur üzerimize düşen görev varsa layıkıyla yerine getiririz. Derdimiz Samsun ise bu şehre yapılan her olumlu hareketi destekleriz" diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin