Canik Belediyesi, yüzlerde tebessüm olan ve birbirinden güzel hediyeler verdiği çekiliş programlarına bir yenisi daha ekledi. Canik Belediyesi, şehirde coşkuyla kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel düzenlediği çekilişle vatandaşlara on bir yıl aranın ardından tarihi bir şampiyonluğa imza atarak Süper Lig’e yükselen, Yılport Samsunsupor’un lisanslı formasını hediye edecek. Vatandaşlar, Atatürk armalı şanlı Samsunspor formasının hediye edileceği çekiliş programına Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden katılabilecek.

Canik’te 19 Mayıs Coşkuyla Kutlanacak

Canik Belediyesi, düzenlediği çekiliş programları ile birbirinden özel hediyeleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Canik Belediyesi tarafından düzenlenecek olan özel etkinliklerle vatandaşlar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelesini başlattığı ve gençliğe armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı ilçede coşkuyla kutlayacak. Vatandaşların bayram sevincine ortak olan Canik Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel düzenlediği çekilişle 55 adet lisanslı Samsunspor forması hediye edecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda, Süper Lig’e on bir yıl aradan sonra geri dönen ve şehirde büyük bir sevinç yaşatan Samsunspor’un lisanslı formasını hediye eden Canik Belediyesi, vatandaşlara adeta çifte bayram coşkusu yaşatacak.

Son Gün 18 Mayıs

Canik Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel çekiliş programına ilişkin yapılan açıklamada, çekilişe katılmak isteyen vatandaşların Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarında yer alan çekiliş gönderisinde belirtilen katılım yönergesini dikkatle incelemeleri gerektiği ve buna göre, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarının takip edilmesi gerektiği, ayrıca ilgili çekiliş gönderisinin Twitter üzerinden retweet yaparak beğenilmesi, Instagram üzerinden beğenilmesi ve her iki sosyal medya platformunda yer alan ilgili çekiliş gönderisinin yorumlar kısmına en az 2 arkadaşını etiketlemesi gerektiği kaydedildi. Canik Belediyesi tarafından lisanslı Samsunspor forması hediye edileceği çekiliş programının son katılım tarihi ise 18 Mayıs 2023 olarak belirlendi.