Güncel
Giriş Tarihi : 14-11-2022 09:54

Çelik Evler Deprem Bölgelerinde En Çok Talep Edilen Yapı Haline Geldi

Prefabrik sektörünün yaygın olarak kullanılması ve tercih edilmesi kendi alanında gelişmesine katkı sağlıyor. İlk ortaya çıktığı günlerde prefabrik ev modelleri standart modellerden oluşmaktaydı.

Çelik Evler Deprem Bölgelerinde En Çok Talep Edilen Yapı Haline Geldi

Ancak hem teknolojinin gelişmesi hem de kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile hayatın daha yaşanılabilir kılınması adına üretimde birçok alanda değişiklik yaparak herkese hitap etmeyi başarmıştır. Prefabrik evleri, diğer evlerden ayıran birçok özelliği bulunsa da çelik ev modellerinin deprem risklerine karşın korunaklı olması bu yapıların tercih edilmesindeki en önemli etkendir. Türkiye’de deprem riski bulunan illerde tercih edilen çelik evler modern tasarım seçenekleri ile kusursuz bir yapı oluşmasına destek oluyor.

Çelik ev modelleri, özellikle minimalist yaşamı benimseyen insanlarında tercihleri arasında yerini alıyor. İstenilen her boyuta göre üretilebilmesinden dolayı 1+1 ya da klasik yapılarda 1+0 stüdyo daire olarak bilinen ev modellerinden yaptırabilirsiniz. Üretim süreci ve işleyişi tamamen sizlerin isteği doğrultusunda şekillenir. Sizler, talep ettiğiniz ev modellerini satış ofislerinde alanında uzman kişiler tarafından belirleyerek dilediğiniz yapıyı oluşturabilirsiniz. Çelik evler, dayanıklı yapısı sayesinde sorunsuz bir kullanım sağlar. Yaşamınızın pozitif yönde şekillenmesi ve yüksek fiyatlardan ziyade uygun fiyatlı bir ev modeli tercih etmek isterseniz prefabrik çelik evleri tercih edebilirsiniz.

Çelik Evler Ekstra Isı Yalıtımlarıyla Bütçenize Katkı Sağlıyor

Çelik evler, Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde kullanıma uygundur. Sağlam, dayanıklı ve kullanılan malzeme bakımından kış aylarında kullanıma uygun olan çelik evler, ekstra ısı yalıtım desteği ile kış mevsiminde bütçenize katkı sağlar. Isı yalıtımında kullanılan poliüretan hammaddesi evin her noktasına homojen olarak dağıtılarak her noktanın eşit bir şekilde ısınmasına destek olur. Yaz aylarında ise; evin tüm noktaları aynı serinlikte olmasından dolayı klima ve benzeri ürünlere ihtiyaç duyulmaz. Bütçe dostu bir model olan çelik evler sizlere her yönü ile katkı sağlar.

Çelik evler, doğayla baş başa kalarak yaşamın keyfini doyasıya almanıza yardımcı olur. Kalabalık şehirlerden sıkılan insanların ilk ve tek düşüncesi daha sakin ve sessiz bir ortamda yaşamını devam ettirmektir. Ancak yaşamın günden güne pahalılaşması özellikle klasik yapıların fahiş fiyat artışları farklı bir noktada yaşamını sürdürmek isteyen insanları engellemektedir. Artan bu fiyatlardan şikayet ediyor uygun fiyatlı bir yapı arıyorsanız prefabrik evler tam olarak sizlerin isteğine uygun bir yapıdır. Hem kaliteli, hem kullanışlılığı ile dikkatleri üzerine çeken çelik evler kısa süre içerisinde en çok tercih edilen yapı haline geldi.

Hazır Evler Acil İhtiyaçlarınızda Kapınızda

Prefabrik sektörü hiçbir yapı sektöründe olmayan ‘’Aynı Gün Teslimat’’ seçeneği ile acil ev ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı oluyor. Hazır evler, sipariş beklenmeden hazırlanarak stoklu olarak satışa sunulan ev modelidir. Herkesin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olan hazır evlerin 2+1 standart ev modeli kullanıcılar tarafından talep gören bir modeldir.

Hazır ev modellerinde evin içerisinde kullanılan tüm malzemeler 1.kalite malzemeleri içerir. Evin içerisinde bulunan pencereler farklı ölçülerde dizayn edilebilir. İster standart pencereler, isterseniz de Fransız model pencere tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda pencerelerde kullanılan PVC malzemesi izolasyona katkı sağlayarak ısınma maliyetlerinizi en aza indirger. Tek katlı olarak inşa edilen hazır evlerin birçoğu 85 metrekare büyüklüğe sahiptir. 4 kişilik bir aileye hitap edebilen bu çelik evleri farklı boyutlarda da yaptırabilmek mümkündür.

Hazır evler kısa sürede teslim edilir. %40 aynı gün teslimat seçeneği ile hizmete sunulan prefabrik hazır evler, en geç 2 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Prefabrik Evlerin Uygun Fiyatları Kullanımı Artırıyor

Yıllarca kredi ödemek yerine kendi zevkinize göre inşa ettirebileceğiniz bir ev modeli yaptırmak isterseniz prefabrik ev modellerini tercih edebilirsiniz. Prefabrik evlerin sahip olduğu fiyatlar tercih etmiş olduğunuz ev modeline göre belirlenir. Birçok farklı çeşidi olmasından dolayı her hane gelirine uyum sağlayan prefabrik ev fiyatlarını araştırarak sizler de dilediğiniz noktalara evinizi yaptırabilirsiniz. Atıl kalan arsalarınızı hazır ev ya da çelik ev ile değerlendirebilirsiniz. Prefabrik ev modelleri için satış ofislerini ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz tüm noktaları alanında uzman kişilerden öğrenerek dilediğiniz evi uygun fiyatlara yaptırabilir ve kendi evinize sahip olabilirsiniz.

AdminAdmin