Siyaset
Giriş Tarihi : 03-05-2023 13:59

Ersan Aksu’dan Mitinge Davet: “Tarihi bir buluşma yaşanacak”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun mitinginin tarihi bir buluşma olacağını belirterek, “Şehrimiz Cumhurbaşkanımız,  Genel Başkanımızı çok büyük bir coşkuyla kucaklayacak” dedi.

Ersan Aksu’dan Mitinge Davet: “Tarihi bir buluşma yaşanacak”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’da gerçekleştireceği mitingin çok büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleşeceğini söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, “Tüm hemşerilerimizi bu büyük coşkuya, tarihi buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

Samsun’un tarihi bir buluşmaya ev sahipliği yapacağını söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Ersan Aksu, “Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’a geliyor. Şehrimiz, Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşkuyla kucaklayacak. Şehrimiz tarihi bir buluşmaya, Cumhuriyet Meydanı tarihi bir mitinge ev sahipliği yapacak. Tüm hemşehrilerimizi, 4 Mayıs 2023 Perşembe günü, Saat:17.00’de gerçekleşecek mitinge katılmaya, bu büyük coşkuya ve kucaklamaya şahit olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a ve Samsunlulara yakın bir sevgi duyduğunu söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Ersan Aksu, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın, Samsun’a ve Samsunlulara ayrı bir sevgi duyduğunu yakından biliyoruz. İnsanlığın ve mazlum coğrafyaların umudu olan Dünya Liderimiz ile Samsun’a yakışır bir şekilde Cumhuriyet Meydanında buluşacağız. Seçim çalışmalarımız kapsamında bir araya geldiğimiz vatandaşlarımızın da aynı heyecan içerisinde olduğunu mutlulukla görüyoruz. Samsunumuz 4 Mayıs’ta Recep Tayyip Erdoğan ile büyük  buluşma için saat, 14 Mayıs’ta da oylarıyla onu yeniden Cumhurbaşkanı yapmak ve meclis çoğunluğunu sağlamak, için gün sayıyor” dedi.

 

AdminAdmin