Siyaset
Giriş Tarihi : 11-09-2022 23:09

Gelecek Partisi’ne bin kişilik dev katılım!

Türkiye’nin dört bir yanında üye katılımları ile büyümeye devam eden Gelecek Partisi, Sultangazi’de düzenlediği katılım töreni ile, 1.000 yeni üyenin daha Gelecek Partisi saflarına katıldığını duyurdu.

Gelecek Partisi’ne bin kişilik dev katılım!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla büyük bir coşku içerisinde gerçekleşen törende, sembolik olarak 10 üyeye rozetleri takdim edildi.

Törende, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ve Sultangazi’deki yeni katılımlara öncülük eden Gelecek Partisi kurucusu Hacı Mehmet Karataş da birer konuşma gerçekleştirdi.

Ahmet Davutoğlu, yaptığı konuşmada, “Bugün bu coşkuyu bize yaşattınız, Allah sizden razı olsun. Gücümüz, enerjimiz sizsiniz. Yolumuz, yoldaşımız sizsiniz. Allah yolumuzu açık eylesin. Bizi sizlere, sizleri millete mahçup eylemesin. İnşallah ilk seçimde en güçlü şekilde Gelecek kadrolarının iktidara gelmesiyle, bizleri milletin huzurunda sözünü yerine getirenlerden eylesin. Katılım sağlayan arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Hoş geldiniz, safa getirdiniz” ifadelerini kullandı.

 

 

AdminAdmin