SAMGİAD haziran ayı iş yemeği toplantısı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan'ın katılımıyla Ramada Plaza by Wyndham Samsun Oteli'nde gerçekleşti. 

TEMAMIZ: AİDİYET VE İLETİŞİM

Yemeğin açılış konuşmasını yapan SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir, SAMGİAD'ın kurulduğu günden bu yana iş dünyasının gelişimine katkı sağlamak, işbirliği ve dayanışmayı teşvik etmek, iş dünyasındaki sorunlara çözüm bulmak ve üyelerinin iş hayatlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için çaba gösteren bir STK olmayı başardığını belirterek, ''SAMGİAD iş dünyasının çeşitli sektörlerinden gelen iş insanlarını bir araya getirmiş güçlü bir yapıya sahiptir. 8. dönem yönetim kurulu olarak temamızı, aidiyet ve iletişim olarak belirledik. Yaptığımız kahvaltılarla öncelikle birbirimize olan bağlarımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Düzenlediğimiz etkinliklerle önemli isimleri getirdik. Bu etkinliklerle üyelerimize yeni iş fırsatları sunmayı, bilgi ve deneyimi paylaşmayı teşvik etmeyi ve iş dünyasındaki güncel gelişmeleri takip etmelerini sağlamayı hedefliyoruz'' dedi.

YANINIZDAYIZ

31 Mart'ta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Halit Doğan'ı SAMGİAD olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Aytekin Demir, ''Sayın başkanımıza görevinde başarılar diliyoruz. Samsun iş hayatına, kültürel gelişimine katkı sağlayacak her projede yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum'' diye konuştu.

SAMSUN'U NE KADAR SEVDİĞİMİZ ANLATMALIYIZ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan ise SAMGİAD üyeleri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ''Samsun'un iş dünyası ve geleceği olan genç arkadaşlarımız burada. Samsun Karadeniz'e kıyısı olan şehirler arasında en önemli şehir. Potansiyeli yüksek bir şehir. Samsun'da belediyecilik faaliyeti açısından vatandaşın gönlüne dokunmamız gereken, yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimiz, yaşadıkları bu şehirde mutlu oldukları, yaşamaktan keyif aldıkları bir şehir sağlamak için alışıyoruz. Bizim belki de en önemli yapmamız gereken iş, Samsun'un ne kadar sevdiğimizi anlatmalıyız. Samsun güzel işlerle gündeme gelmeli. Siyaseti bir tarafa bırakarak, hep beraber yaşadığımız Samsun'un ileriye gitmesi herkesin ortak derdi olmalı. Herkesin bir sorumluluğu var. Birbirimizi dinlemek, anlamak ve değer vermek zorunda olduğumuzu düşünüyorum. Sık sık biraraya gelelim. Samsunu konuşalım. Yapacak çok işimiz var. Samsun çok güzel bir şehir'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir, Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan'a günün anısına hediye sundu. Ardından derneğe yeni katılan üyeler, Burak Denev, Erdinç Tübey, Merve Burçin Özkan, Mücahit Yeşiloğlu, Tarkan Eldemir, Kemal Semiz ve Kazım Can Şen'e katılım belgeleri, Başkan Halit Doğan ve SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir tarafından verildi.

Gecenin sonunda dernek üyeleri merak ettikleri konuları Başkan Halit Doğan'a sordu.