Belediye Hizmet Binası Çok Amaçlı Salon’da gerçekleşen 23 Nisan konserinde milli marş ve şarkıları coşkuyla seslendirdi. Müzik dinletisine İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş birim müdürleri, koroda bulunan çocukların aileleri, vatandaşlar ve çok sayıda müziksever katıldı. 40 kişiden oluşan çocuk korosu, Serkan Zevkibol yönetiminde çıktıkları sahnede tüm hünerlerini sergiledi.Salonu hınça hınç dolduran katılımcılar ellerindeki Türk Bayraklı balonlarla gecede harika bir ambiyans oluşturdu.Miniklerin koro ve solist olarak sahne aldığı 1saatlik konserde minik sesler katılımcılarına unutulmaz bir gece yaşattı.

“Geleceğimiz emin ellerde olduğunu biliyoruz”

10.Yıl marşı ile son bulan konserde sahneye çıkan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş  çocukları tebrik ederken, “Sevgili anne ve babalar, çocuklarınızı İlkadım Belediyesi’ne emanet ettiğiniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum. Aramızda bu güven duygusu olmasaydı ne bu güzel orkestralar olurdu ne de bu konserler yapılabilirdi. 40 çocuğumuzun muhteşem performansı sergiledikleri bu çalışma dev gibi büyüyen bir orkestraya dönüştü. Hepsinin gözlerinden öpüyorum. Geleceğimizin emin ellerde olduğunu gösterdikleri için hepsine teşekkür ediyorum.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı da bir kez daha yürekten kutluyorum” dedi.

“Koro şefi plaketini Başkan Demirtaş’tan aldı”

Konserin sonunda İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, koro şefi Serkan Zevkibol’a çiçek ve plaket takdim etti. Çekilen toplu hatıra fotoğrafıyla program son buldu.