İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun, Erzurum buluşmasında uğradığı provokasyona toplumun birçok kesiminden tepki geldi. Atakum Belediyesi Down Cafe çalışanı Fatih Durmuş da olaya ilişkin üzüntüsünü sosyal medyada yayınladığı video ile dile getirdi. Durmuş’un videosunu izleyen İmamoğlu, melek yüzlü gence ulaşarak görüntülü görüşme gerçekleştirdi. Hem Durmuş hem de Atakum Belediyesi Down Cafe’nin diğer çalışanları İmamoğlu’nun araması karşısında büyük sevinç yaşadı. 

“NE GÜZEL ADAMSIN” 

Durmuş ile görüntülü görüşme gerçekleştiren Başkan İmamoğlu, kendisine teşekkür etti. Görüşmede Durmuş ile tanışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İmamoğlu, “Seni tanıdığıma çok sevindim. Üzüntülü halini de gördüm, çok üzüldüm. Merak etme ben gayet iyiyim. Ne güzel adamsın. Ben de seni çok seviyorum. En kısa sürede de inşallah buluşuruz” dedi. İmamoğlu ardından görüşmenin videosunu kendi sosyal medya hesabında paylaşarak, “Fatih kardeşim Erzurum'daki saldırıyı televizyonda izleyince çok üzülmüş. Senin o güzel kalbini severim Fatih. Atakum Belediyesi Down Kafe'ye mutlaka uğrayacağım. Tüm arkadaşlarına sevgiler” ifadelerini kullandı. 

“SENİN İÇİN DE KAZANACAĞIZ”

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci de bu duygusal anları sosyal medya hesabından paylaşarak, “Koca yürekli Fatih’im, alnından öpüyorum. İBB Başkanımız ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayımız Ekrem İmamoğlu’nun, Erzurum buluşmasında uğradığı provokasyona toplumun birçok kesiminden tepki gelmişti. Atakum Belediyesi Down Park çalışanımız Fatih Durmuş da olaya ilişkin üzüntüsünü sosyal medyada yayınlanan video ile dile getirmişti. Durmuş ile görüntülü görüşme gerçekleştiren İBB Başkanımız İmamoğlu, kendisine teşekkür etti ve en kısa sürede görüşmek istediğini ifade etti. Yüreği tertemiz kardeşim, senin için de kazanacağız” mesajını paylaştı. 

Başkan Deveci daha sonra Down Kafe personeli ile bir araya geldi.