İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Avukat Yunus Gün, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bafra İlçesi'nde çalışmalarına yoğunluk veren Milletvekili Adayı Avukat Yunus Gün, Cumhurbaşkanlığı ve 28'inci Dönem Milletvekilli Genel Seçimleri'nin önemine dikkati çekerek, "Liderimiz sayın Meral Akşener önderliğinde Türkiye değişecek, gelişecek" dedi.

'DAİMA VATANDAŞIN ARASINDA OLACAĞIZ'
Yapılan ziyaretlerde esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinleyen Yunus Gün, "En çok aldığımız şikayetler milletvekillerinin ilçeleriyle ilgilenmemesidir. Esnafımıza ve vatandaşımıza sözümüzdür, bizlere aramadan ulaşacaksınız. Çünkü biz diğerleri gibi vatandaştan uzak olmayacağız. Sadece Bafra sokaklarında seçim dönemlerinde yürümeyeceğiz. Bizi daima sokakta vatandaşının yanında göreceksiniz" diye konuştu.

MERAL AKŞENER'İN ÖNDERLİĞİNDE
Özellikle esnafın büyük sıkıntı ve dertler içerisinde adeta ayakta kalma mücadelesi verdiğini belirten İYİ Parti Milletvekili Adayı Yunus Gün, ayrıca şunları söyledi:

"Her şey televizyonlarda izlediğiniz kadar güllük gülistanlık değil. Her vatandaşımızla en az 15 dakika dertleşiyoruz. Ülkemizin hali ortada, ne ekonomik ne sosyal yaşantı olarak kimsenin ümidi kalmamış. Hemen hemen herkes bir değişim istiyor. Liderimiz Sayın Meral Akşener hanımefendinin önderliğinde Türkiye değişecek Türkiye gelişecek."

Yapılan ziyaretlere İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.