Hekimliği döneminde Samsun halkı tarafından çok sevilen Dr. Ahmet Karkucak İYİ Parti'den Samsun Milletvekili adayı olduktan sonra etrafında sevgi seli oluştu.

Genç, dinamik ve sempatik yapısıyla Samsun'un öz evladı olan Karkucak gittiği her yerde büyük bir ilgi görüyor. Samsunluların sevgilisi olan Karkucak bu seçimlerde partisinin birinci parti olacağını ve seçimlere damga vuracaklarını söyledi.

Samsun'da da hedeflerinin 1. parti olduğunu ve güçlü kadrolarıyla bunu  başaracaklarına tüm kalbiyle inandığını belirten Karkucak; "Bizler sahadayız ve halkımızın ilgisini, sevgisini ve bize olan güvenini görüyoruz. Bizim görevimiz bu sevgiye layık olup mecliste onların helal oylarıyla sesi nefesi olmaktır." dedi.

En güçlü Milletvekili listesinin Samsun'da İYİ Parti'de olduğunu dile getiren Karkucak; "Hepimiz bu şehrin çocuklarıyız. Genç,  dinamik kendi alanlarında her biri kariyer sahibi olan adaylarımız Samsun'a güven veriyor. Sıralamanın bir önemi yok. Çünkü 9 adayımız da partimizin birinci olması için mücadele ediyor. Az kaldı 14 mayısta tarih yazacağız." diye konuştu.