Güncel
Giriş Tarihi : 20-10-2022 11:54

Katılımevim İle Kredisiz Ev Alma Yöntemi

Katılımevim ev almak isteyen kişileri küçük birikimler ve tasarruflarla sunduğu avantajlı Tasarruf Finansman Yöntemleri sayesinde Faizsiz ve kredisiz ev almayı avantajlı hale getiriyor ve kolay bir şekilde hayallerindeki eve kavuşturuyor.

Katılımevim İle Kredisiz Ev Alma Yöntemi

Ev  sahibi olmak günümüzde herkesin için hayalini kurduğu ve planlar yaptığı bir ihtiyaçtır. Fakat kişiler gittikçe yükselen ev fiyatları ve köşede olmayan birikimleri dolayısıyla bankalara mecbur kalmaktalar. Bankaların neredeyse 2 misli faiz uygulama sistemleri göz önüne alındığında 100 bin Türk lirası bir ev alıcısına 10 yıl vadeli banka kredisi ile neredeyse 200 bin Türk lirasına gelmektedir. Katılımevim ev almak isteyen kişileri küçük birikimler ve tasarruflarla sunduğu avantajlı Tasarruf Finansman Yöntemleri sayesinde Faizsiz ve kredisiz ev almayı avantajlı hale getiriyor ve kolay bir şekilde hayallerindeki eve kavuşturuyor.

Katılımevim ile Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Kiradan kurtulmak isteyen kişilerin karşılaştığı en büyük sorun bankalardan çekilen kredinin yüksek faiz miktarları ile geri ödemek zorunda kalmalarıdır. Birikimi olmayanlar finansal destek için bankaların konut kredisine başvuruyor. Bankaların sağladığı kredi, finansal çözüm açısından herkese oldukça cazip gelebilmektedir. Fakat banka kredisiyle ev almak istediğinizde kredi puanı, peşinat birikiminiz, hayat sigortanız, maaş bordronuz gibi uzayan bir listeyle karşı karşıya kalırsınız. Katılımevim ise hayallerinizdeki eve kavuşmanız için bunların hiçbiriyle ilgilenmez. Türkiye’nin herhangi bir yerinde kredisiz ev sahibi olmak istiyorsanız Katılımevim için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir.

Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Ev ve araba sahibi olmak isteyenlere faizsiz finansman sağlayan Katılımevim, kredisiz ev almak isteyen binlerce kişinin hayallerindeki eve sahip olmasına destek oldu. Katılımevim’de bütçenize uygun, sizin belirleyebileceğiniz taksit miktarlarıyla, peşinat ve faiz ödemeden ev alabileceğiniz tasarruf finansman yöntemleri mevcuttur. Siz de dilediğiniz tasarruf finansman yöntemine dahil olarak hayalinizdeki evin anahtarlarına kavuşabilirsiniz.

AdminAdmin