MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, “Samsun’un 17 ilçesinde ve büyükşehir belediyesinde, Cumhur İttifakı kazanacak. Milletimizin Cumhur İttifakına olan güveni, sandıktan çıkacak sonuçlara fazlasıyla yansıyacak. Seçime sayılı saatlerin kaldığı şu anlarda bile teşkilatlarımız Samsun’un tüm ilçelerinde dur durak demeden çalışıyor.” diye konuştu.

“CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK, SAMSUN KAZANACAK!”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Cumhur İttifakının ve Samsun’un kazanacağını söyleyerek, “Samsun’un geleceğine yön verecek, değerine daha da değer katacak adaylarımızla girdiğimiz bu önemli seçimde, 17 ilçemizde de büyük bir birlik ve beraberlik var. MHP ve AK Parti teşkilatları, Cumhur İttifakının gücünü başarıyla sahaya yansıtıyor. MHP Genel Başkanımız ve Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhur İttifakına olan inancından hareketle, dur durak demeden çalışıyoruz. İnanıyorum ki 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde şehrimizin 17 ilçesinde ve Samsun Büyükşehir Belediyesinde zafere ulaşacağız. Cumhur İttifakı kazanacak, Samsun kazanacak” diye konuştu.

“YÜKSEK BİR OY ORANI İLE KAZANACAĞIZ!”
Cumhur İttifakına duyulan güvenin, sandıklardan çıkacak sonuçlara yansıyacağını ifade eden MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, “Samsun’da Asarcık, Alaçam ve Salıpazarı İlçelerimizde MHP’li belediye başkan adaylarımız var. Cumhur İttifakına güvenen ve destekleyen hemşerilerimiz, bu üç ilçemizde oy pusulasında tercihlerini MHP’den yana kullanacak. Diğer ilçelerimizde ise oy pusulasında mührü AK Parti’ye vuracak. Cumhur İttifakımızın hem belediye başkanları hem de meclis üyesi adayları, Allah’ın izniyle ve hemşerilerimizin destekleriyle bu seçimde Samsun’da yüksek bir oy oranı ile göreve gelecek. Milletimizin Cumhur İttifakına olan güveni, sandık sonuçlarına fazlasıyla yansıyacak” dedi.

CUMHUR İTTİFAKININ BÜYÜK UYUMU
MHP ve AK Parti teşkilatlarının büyük bir uyum içerisinde çalışmaları sürdürdüğünü kaydeden MHP İl Başkanı Burhan Mucur, “Seçim süreci boyunca tüm ilçelerimizde ayırmadan, ayrışmadan, canla başla çalışan MHP teşkilatlarımıza, büyük bir uyum içerisinde, omuz omuza yürüdüğümüz AK Parti teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Mahalle mahalle, sokak sokak çalışan Cumhur İttifakı mensupları, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan, başarılı bir seçim sürecini tamamlamak üzere. Seçime sayılı saatlerin kaldığı şu anlarda bile teşkilatlarımız Samsun’un tüm ilçelerinde dur durak demeden çalışıyor. Samsunlu hemşerilerimizin gösterdiği ilgi ve destekten anlıyoruz ki, kararlar çoktan verilmiş. Milletimiz sandık başına giderek, Cumhur İttifakı kadrolarını göreve getirmek için bekliyor” şeklinde konuştu.