Siyaset
Giriş Tarihi : 19-11-2023 14:13

MHP İlkadım Mahalle Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlkadım İlçe Başkanı Yavuz Anuk, ilçe yönetimi, mahalle başkanlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıda mahallelerdeki sorunların çözümü ele alındı.

MHP İlkadım Mahalle Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Toplantıda Başkan Yavuz Anuk, mahalle başkanlarından gelen bilgi ve görüşleri dikkate alarak, İlkadım ilçesinin öncelikli ihtiyaçlarına yönelik stratejileri değerlendirdi. Mahallelerde yaşanan sorunların çözümü için etkin ve hızlı adımların atılmasının gerekliliği vurgulanırken, bu süreçte mahalle başkanlarının aktif rol alması gerektiğini belirtti.

Başkan Anuk, toplantıda alınan kararlarla ilgili olarak yerel seçim sürecinde atılacak adımları belirlemenin, mahallelerdeki sorunların çözümü için sahada yapılacak çalışmaların koordinasyonunu sağlama taahhüdünde bulundu. İlçe Başkanlığı olarak mahalle başkanlarının görüşlerini ve deneyimlerini değerlendirmenin önemine vurgu yaparak, birlikte hareket edilmesi gereken bir süreç olduğunu ifade etti.

Toplantı sonunda Başkan Yavuz Anuk, mahalle başkanlarına teşekkür ederek, dayanışma ve iş birliği içinde başarılı bir yerel seçim süreci geçirmeyi hedeflediklerini belirtti. Mahalle başkanları da Başkan Anuk'a verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, birlikte çalışma kararlılıklarını ifade ettiler.

AdminAdmin