Siyaset
Giriş Tarihi : 07-05-2023 11:07

MHP'Lİ TOPSAKAL: SAMSUN'UN PROJELERİNİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

MHP Samsun Milletvekili Adayı Prof.Dr. İlyas Topsakal Bafra'da bazı önemli tesisleri gezdi, incelemelerde bulundu.

MHP'Lİ TOPSAKAL: SAMSUN'UN PROJELERİNİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Samsun'un gelişmesi ve büyümesi için taşın altına elini koyan her sanayicinin her zaman yanında olacaklarını belirten Topsakal; "Benim insanıma ekmek veren, istihdam sağlayan ve işçinin, emekçinin yanında olan her iş insanımız bizim baştacımızdır." dedi.

Samsun'u hiç bir alanda yanlış bırakmayacaklarını sözlerine ekleyen Topsakal: "Benim hemşehrilerim bizleri meclise "sorunlarımızı çözün" diye gönderiyorsa bize düşen de onların helal oylarının hakkını vermektir. Biz gece gündüz çalışacağız  Samsunla yatıp Samsunla kalkacağız. Hiç bir vatandaşımızın endişesi olmasın." diye konuştu.

Seçimlere bir haftalık bir süre kaldığını sandığa giderken herkesin elini kalbine koyarak oyunu vermesini istediğini belirten Topsakal; "Üreten, kalkınan, büyüyen, gelişen, dünyada ses getiren ve ciddi bir duruş gösteren Cumhur İttifakına mı oy verecekler? Yoksa "bu hükümet gitsin, ülke bitsin gitsin" diyen bir anlayışa mı? Ben halkımızın ferasetine güveniyorum. Sandıkları patlatacaklar ve Cumhur ittifakını yeniden iktidar yapacaklar." diyerek sözlerini tamamladı.

AdminAdmin