Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-11-2022 15:39

SAMPA'dan duygulandıran 10 Kasım videosu

SAMPA Otomotiv, her 10 Kasım’da 'Bir Parçamız Eksik' sloganı ile Mustafa Kemal Atatürk'ü anıyor. Atatürk'ün vefatının 84'üncü yılında da SAMPA Otomotiv duygulandıran bir klip hazırlattı.

SAMPA'dan duygulandıran 10 Kasım videosu

Türkiye’nin global yedek parça markası ve Samsun’un en büyük işvereni Sampa, 10 Kasım’ın 84. yılı için Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına ithafen, gerçek hikayeden esinlenen bir film hazırladı.

10 KASIM'DA BİR PARÇAMIZ HEP EKSİK

Sampa Otomotiv’in Samsun’un Çarşamba ilçesinde bulunan Damlataş İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri ile çektiği bu videoda, bir 10 Kasım günü gerçekleşen hikaye ele alındı. Film, hiç biri kast olmayan, okulun öğretmen ve öğrencileri ile çekildi. Filmde verilen mesaj için Sampa Otomotiv "Her 10 Kasım’da, bir parçamız hep eksik Gerçek bir hikayeden yola çıktık, Atamıza duyduğumuz gerçek sevgiyi ve özlemi, Samsun Çarşamba Damlataş İlkokulu öğrencilerimiz ve Vejdi öğretmenimizle anlattık. Saygı ve minnetle. 1881-193∞" açıklaması yaptı.

SAMPA Otomotiv yakın zamanda kuracağı Sampa Vakfı ile öncelikle Samsun ve tüm Türkiye’de, eğitime, kadınlara, çocuklara, değerlerine uygun projeleri, Cumhuriyetin 100. yılını hedefleyerek, '100 yılda yüz akı projeler' mottosu ile gerçekleştirmeye devam edeceğini açıkladı.

Öte yandan SAMPA Otomotiv, geçtiğimiz yılın 10 Kasım'ın da ise yedek parçalardan yaptığı Atatürk heykelini fabrikanın girişine koymuştu.

 

 

AdminAdmin