Ankara Samsun Federasyonu(ASFED) üyeleri, Golg Kulübünde buluştu. ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz'ın Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlediği bayramlaşma ve kahvaltı programına çok sayıda katılım oldu.


Programa Ankara Gazi Üniversitesi Rektörü Dr. Musa Yıldız, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın'ın yanı sıra Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve eşi Gülay Deveci, SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı, SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Berati Olgun, ASFED Samsun İl Başkanı Fatih Pişkin, ASFED Kadın Kolları Başkanı İnci Gülizar Bayram Kaya, AK Parti Milletvekili adayı Mücahit Yılmaz, BBP Milletvekili adayı Bahadır Şahin, Samsunspor Yönetim Kurulu üyesi Veysel Bilen, işadamı Eyüp Uysal ile birlikte ASFED Gençlik Kolları üyeleri ve basın mensuplarının katıldı.

SAMSUN LOBİSİ BÜYÜYOR

ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz, Ramazan Bayramında düzenledikleri etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, "Samsun'da bayramın 2. günü ASFED, ASİYAD ve SAMKON ailesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimize yoğun katılım aldı. Bayramlarda memlemetimiz Samsun'a gelerek burada hemşerilerimiz ile bayramlaşıyoruz. ASFED, ASİYAD ve SAMKON ailesi gidirek büyüyor ve artık bu fotoğraf karelerine sığmıyor. Eğer geleceğe sahip çıkmak istiyorsak gençlerimize sahip çıkmamız gerekiyor. ASFED olarak biz gençlerimizin bu nedenle daima yanlarındayız. " dedi.

SAMKON VAKIF KURACAK

SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı'da SAMKON olarak vakıflaşma çalışmaları başlattıklarını belirterek, Samsun lobisinin her geçen gün büyüdüğüne dikkati çekti. Açıklamasında Samsunspor'u Süper Lige çıkması nedeniyle tebrik eden Kaya Aşçı, Samsunluların bayramını kutladı.

SAMSUNLULUK RUHUNU CANLANDIRIYORUZ

Gerçekleşen etkinlikte, ASFED Samsun İl Başkanı Fatih Pişkin'de ASFED olarak Samsunluluk ruhunu canlandırmak için çalıştıklarını kaydetti. Pişkin, 
"Bayramın 2. günü olmasına rağmen etkinliğimize çok ciddi bir katılım oldu. Durmadan yolumuza devam edeceğiz. Samsun ve Samsunluluk gururunu tüm Türkiye'de oturtmak adına ciddi temeller attık." diye konuştu.

ÇİFTE BAYRAM YAŞIYORUZ

ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz'ın düzenlediği etkinlikte Samsunspor Yönetim Kurulu üyesi Veysel Bilen'de takımın Süper Lige çıkması ile ilgili kendilerine destekv veren herkese teşekkür etti. SAMKON Genel Başkan Yardımcısı Berati Olgun'da Samsunspor'un 11 yıl sonunda Süper Lige çıkmasından dolayı mutlu olduklarını Ramazan Bayramı'nı bu nedenle çifte bayram olarak kutladıklarını dile getirdi.