Siyaset
Giriş Tarihi : 02-02-2023 19:23

Sanem Oktar’dan Samsun Ziyareti

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aynı Zamanda Partinin Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar Samsun’da..

Sanem Oktar’dan Samsun Ziyareti

Ali Babacan’ın önderliğinde kurulan ve kuruldukları andan itibaren gerçekleştirdikleri saha çalışmaları, hazırladıkları projeler ve akabinde kamuoyu ile paylaştıkları eylem planları ile dikkat çeken Deva Partisi, çalışmalarına ara vermiyor.

Ulusal medyada sıklıkla karşılaştığımız Sanem Hanım da Samsun’a gelir gelmez çarşı, pazar ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. İlk olarak Çatalarmut Mahallesinde bir çay ocağında vatandaşlarla buluşan Oktar’ı mahalle sakinleri büyük bir ilgi ile karşıladı. Sanem hanımla sohbet etme fırsatı bulan vatandaşlar başta ekonomik sorunlar olmak üzere yaşadıkları sıkıntıları paylaştılar. Sonrasında Hastanebaşı Pazar ziyareti gerçekleştiren partililer, esnafa ve vatandaşa umutlarını kaybetmemelerini geleceğin Türkiye’si için çok güzel hazırlandıklarını söylediler.

Oktar aynı gün Samsun Barolar Birliğini de ziyaret etti. Akşam programında ise Samsun’da yaşayan ve birçok sektörde yer alan kadınlarımız ile bir araya gelecek. Samsun yerel medyasında canlı yayınlara katılacak.

Sanem Oktar’ın yarın da Samsun’da olacağı bekleniyor. 

AdminAdmin